2015 / 06 / 16

Pergalingas tinklininkių startas

A grupės varžybas 20-metės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė pradėjo nelengva pergale 2:1 (21:14, 18:21, 18:16) prieš puikiai pažįstamas metais vyresnes austres Leną Marią Plesiutschnig ir Kathariną Schutzenhofer.

„Su austrėmis esame visiškai lygios komandos. Todėl džiaugiamės, kad ryte, nerodydamos savo geriausio žaidimo, laimėjome“, - teigė I.Dumbauskaitė.

Vakare lietuvėms buvo lengviau. Ne tik todėl, kad jau taip nevargino Baku tvyrantis karštis, bet ir dėl to, kad varžovės iš Danijos meistriškumu neprilygsta mūsų šalies porai. Danės Eva Bang ir Cecilie Olsen buvo nugalėtos 2:0 (21:9, 21:17). Po šio mačo garbės ratą apsigaubęs trispalve, pasiskolinta iš sirgalių, apibėgo arenos pranešėjas.

„Jau prieš atvažiuodamos čia planavome pergalę prieš danes. Žinojome, kad tai bus lengviausios rungtynės“, - neslėpė M.Povilaitytė.

Dabar mūsų šalies tinklininkių laukia ilgas trečiadienis. Nes ryte jos kartu su 11 val. Lietuvos laiku varžybas pradėsiančiu vaikinų duetu Luku Každailiu ir Arnu Rumševičiumi keliaus į Europos žaidynių parke esantį aikštyną pasitreniruoti. O vakare, 20 val. Lietuvos laiku, žais lemiamas rungtynes dėl pirmosios vietos grupėje. Lietuvių varžovės bus Azerbaidžanui atstovaujančios ukrainietė Zinaida Liubimova ir brazilė Vivian Cunha.

Gegužę Rytų Europos čempionate Vilniuje Lietuvos ir Azerbaidžano poros pasidalino po pergalę. „Ir dabar šansų turime po lygiai“, - mano I.Dumbauskaitė.

Pirmoji vieta grupėje - ne tik garbė, bet ir tiesioginis bilietas į aštuntfinalį. O antrąją ir trečiąją vietas grupėje užėmę duetai dar žais papildomame etape.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas