2018 / 08 / 07

Pasaulio čempionų treneriui – „Toyota“ automobilis

Savaitgalį Glazge (Škotija) trenerio Mykolo Masilionio auklėtiniai iškovojo Europos irklavimo čempionato sidabro medalius. Vos po poros dienų Vilniuje, LTOK kiemelyje, šiam treneriu įteikti naujo „Toyota Avensis“ rakteliai.

Tiesa, ne už Europos sidabrą, o už prieš metus su porine keturviete valtimi iškovotą pasaulio čempionų titulą.

Tokį sprendimą, bendradarbiaudami su „Toyota“, dar pavasarį priėmė Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, jį patvirtino Lietuvos sportininkų rengimo ir dalyvavimo Tokijo olimpinėse žaidynėse programos ekspertų komisija.

„Jausmas dėl naujo automobilio buvo geras jau tuomet, kai paskelbė, kad jį gausiu. Automobilis mūsų darbe tikrai reikalingas tiek aprūpinant rinktinę, tiek vykstant į treniruočių stovyklas ar varžybas. Automobilis erdvus, talpus, kas irkluotojams yra itin svarbu. Jau spėjau jį ir išbandyti,“- šypsojosi „Toyota Avensis“ raktelius atsiėmęs M. Masilionis.

„Federacijoms nuolat reikia automobilių geriausių atletų ruošimui. Džiaugiuosi, kad jau ne pirmą kartą ekspertų komisija atsisuko į trenerius. Į profesionalus, kurie dažnai lieka sportininkų šešėlyje. Džiaugiamės, kad pasaulio čempionų treneris važinės LTOK ir Tarptautinio olimpinio komiteto partnerių – „Toyota“ automobiliu,“- sakė olimpinė čempionė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Už LTOK skirtas lėšas nupirktas automobilis skirtas elitinių sportininkų, kandidatų į olimpines žaidynes, rengimui bei administravimui, kasdienio trenerių darbo sąlygų gerinimui aptarnaujant didžiausio meistriškumo sportininkus, pasaulio čempionus.

Priminsime, jog M. Masilionio treniruojama porinės keturvietės valties įgula su Martynu Džiaugiu, Aurimu Adomavičumi, Dovydu Nemeravičiumi ir Rolandu Maščinsku 2017 metų rudenį nepralenkiama buvo pasaulio irklavimo čempionate Floridoje, JAV.

Netrukus „Toyota“ automobilis bus įteiktas ir Vaclovui Kidykui. Jo auklėtinis Andrius Gudžius prieš metus vykusiame lengvosios atletikos pasaulio čempionate taip pat iškovojo aukso medalį.

VE2 2VE2 0106VE2 0101VE2 0073VE2 0065VE1 0470VE1 0450VE1 0441VE1 0432VE1 0427Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas