2018 / 03 / 16

Olimpinio švietimo forumas - kovo 22 dieną

Kovo 22 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks ketvirtus metus organizuojamas Olimpinio švietimo forumas. Nemokamas renginys skirtas mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų pedagogams, vaikų ir suaugusių treneriams, savivaldybių ir kitų institucijų atstovams. Pagrindinė šių metų renginio tema „Visi skirtingi, bet stiprūs kartu“.

Užsienio ir Lietuvos lektoriai pristatys idėjas ir projektus, kaip per sportą bei fizinį aktyvumą galima skatinti įvairovę ir siekti, kad sportas taptų priemone įveikti skirtumus ir stereotipus bei taptų universaliu būdu ugdyti jaunąją kartą.

MG 8

 „Vaikams patinka kartu sportuoti, bendrose veiklose jie geriau pažįsta vienas kitą, pasiruošia kartu konkuruoti. Jie išmoksta pagarbos, bendravimo, sprendimų priėmimo, prisitaikymo prie skirtingų aplinkybių – tai labai vertingos patirtys tiek vaikams su negalia, tiek be negalios”, - pasakoja Paryžiaus Nantere universiteto dėstytojas ir Prancūzijos parolimpinio judėjimo atstovas Ludovic Buanec, vienas iš renginio pranešėjų.

Forume bus analizuojami praktiniai pavyzdžiai, kaip sportas į bendrą veiklą įtraukia žmones su negalia ir be jos, apjungia jaunus ir vyresnius, skirtingų tikėjimų ir odos spalvų, galiausiai - mergaites ir berniukus įprastoje fizinio lavinimo pamokoje.

MG 5250

Kauno „Žalgirio“ arenoje gerąja patirtimi dalinsis „Krepšinio galios“ programos koordinatorius Arminas Vareika, profesionali futbolininkė iš Etiopijos Eskedar Maštavičienė, pranešimus skaitys Kat Southwell iš Didžiosios Britanijos bei kiti specialistai. Diskusijose dalyvaus Lietuvos vyrų regbio 7 rinktinės vyriausias treneris Sabelo Sabz Kolanisi, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių medalininkė Donata Karalienė, meditacijos metodus treniruotėse naudojantis krepšinio treneris Marius Kiltinavičius.

OLIMPINIS KOMITETAS 2018 1920x1005px PRANESEJAI 01 062

„Džiaugiamės, kad lygių galimybių visiems ir įvairovės tema vis dažniau diskutuojama sporto bendruomenėje. Nesvarbu, koks amžius, kalba, lytis, odos spalva ar fizinės galimybės – sportas sujungia ir vienija, įkvepia, buria komandas, stiprina bendruomenes ir augina demokratišką visuomenę. Būtent apie tai ir norime padiskutuoti šių metų forume,“- apie artėjantį renginį mintimis dalinasi Lietuvos tautinio Olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

OLIMPINIS KOMITETAS 2018 1920x1005px PRANESEJAI 01 08

Nuo praėjusių metų renginiys skirsis tuo, jog vienu metu skirtingose „Žalgirio“ arenos vietose vyks skirtingų temų pranešimai ir dalyviai galės patys išsirinkti, kas jiems aktualu, nauja, įdomu. Iš vienos pranešimų erdvės bus galima laisvai judėti į kitą, dozuoti, miksuoti informaciją, pajusti neformalų ugdymo būdą.

Dalyvių registracija į forumą vyksta iki kovo 20 d. užpildant registracijos formą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSce-f-HY021Sjm74VXSmUrJu7NH3fBLwmAWNxJAqDv9hpZGYw/viewformPartneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas