2017 / 04 / 07

Olimpinės dienos bėgimuose dalyvaus olimpiečiai

Birželio 3 dieną Alytuje vyksiančios Olimpinės dienos metu visi, mėgstantys bėgti, turės galimybę išmėginti įvairaus ilgio distancijas, pabandyti aplenkti olimpiečius ir iškovoti piniginius prizus.

Alytaus olimpiečiai

Alytiškiams bus malonu bėgimo trasoje išvysti ir savo kraštiečius bėgikus, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvius Remigijų Kančį, Vaidą Žusinaitę. Prie starto linijos taip pat stos ir maratonininkė Diana Lobačevskė, tad bėgimo dalyviai turės išskirtinę galimybę pasitikrinti savo jėgas ir pamėginti distancijoje aplenkti olimpiečius.

Olimpinės dienos ambasadoriumi tapęs Remigijus Kančys visuomet akcentuoja, kad jo pirmosios nubėgtos distancijos nužymėtos būtent Alytuje.

„Mano sportinė karjera prasidėjo Alytuje, todėl labai tikiuosi, kad kažkam iš mano kraštiečių Olimpinės dienos bėgimas taip pat taps jų sportinio kelio pradžia. Kviečiu visus pasivaržyti, išmėginti savo galimybes, palenktyniauti su olimpiečiais“, - sako Remigijus Kančys.

Vienas iš pagrindinių kasmetinio renginio akcentų yra garbingas Olimpinės mylios, kurią sudaro 1988 metrai, bėgimas. Jame aktyviai dalyvauja visi šventės dalyviai – įvairių sporto šakų federacijų atstovai, senjorai, įmonių darbuotojai. Taip pat nemokama ir kita, itin daug įvairiausių emocijų tiek dalyviams, tiek sirgaliams kiekvienais metais sukelianti bėgimo rungtis – 500 metrų distancija jauniesiems Olimpinės dienos dalyviams, vaikams iki 7 metų.

Olimpinėje dienoje neliks nuskriausti ir ilgesnių distancijų mėgėjai – jie turės galimybę bėgti 5 arba 10 km bei įveikti 5 km sportinio ėjimo trasą. Ėjikai trasoje galės lygiuotis į alytiškę, Lietuvos rekordininkę Brigitą Virbalytę – Dimšienę.

Apdovanojimai gausiausioms komandoms

Net 500 eurų bus įteikti gausiausiai dalyvavusiai komandai, tad renginį organizuojantis Lietuvos olimpinis fonas (LOF) ragina nesnausti ir pasinaudoti šia galimybe įmonėms ar bendraminčių klubams. Gausiausią dalyvių skaičių surinkusi mokykla bei ikimokyklinio lavinimo įstaiga (darželis) taip pat iškovos po 300 eurų. Be to, rėmėjų prizais bus apdovanoti jauniausias ir vyriausias bėgimo dalyviai.

Alytiškiai ir miesto svečiai kviečiami tapti jau 69-ąjį kartą pasaulyje švenčiamos Olimpinės dienos dalimi ir išbandyti norimą rungtį. Bėgimo rungčių dalyviai registruotis gali internetu www.lteam.lt puslapyje bei sekti renginio naujienas LTeam Facebook paskyroje.Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas