2017 / 09 / 27

„Olimpinėje panoramoje“ – apie TOK prezidentą

Pasirodė rugsėjo mėn. LTOK žurnalo „Olimpinė panorama“ numeris. Spalio 9–10 d. su oficialiu vizitu Lietuvoje lankysis Tarptautinio olimpinio komiteto prezidentas, olimpinis ir pasaulio fechtavimo čempionas Thomas Bachas. „Olimpinė panorama“ supažindina su jo sportine karjera, svarbiais gyvenimo etapais.

Taisyklių pakeitimai, apie kuriuos neseniai paskelbė Tarptautinė imtynių federacija, suteiks imtynininkams daugiau galimybių. Ši sporto šaka, kaip ir kitos, stengiasi įtikti žiūrovams, televizijoms, ieško patraukliausios formos ir siekia išsaugoti savo olimpinį statusą. Kokią įtaką šios naujovės turės mūsų imtynininkams, žurnalistė aptaria su Lietuvos olimpinės rinktinės vyriausiuoju treneriu Mindaugu Ežerskiu.

 Plaukikas Danas Rapšys teigiamai vertina neseniai pasibaigusį vasaros sezoną. Neseniai suburtos keturvietės baidarės irkluotojai kalba apie olimpinius planus. Buvęs olimpietis ėjikas Viktoras Meškauskas pasakoja, kaip rengia olimpiečius nedideliame miestelyje Pabradėje.

 Žinomas šalies krepšinio apžvalgininkas Vaidas Čeponis apžvelgia Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasirodymą Europos čempionate. Laimėję grupės varžybas Izraelyje, turnyrui persikėlus į Turkiją lietuviai pralaimėjo aštuntfinalį ir netikėtai anksti baigė pirmenybes. Straipsnio esmę atspindi jo pavadinimas: „Liūdna, bet ne tragedija“.

Lietuvos olimpinės kolekcininkų asociacijos viceprezidentas Kęstutis Skerys pasakoja apie 23-iąją pasaulinę olimpinę kolekcininkų mugę (WOCF 2017), rugsėjo 8–10 d. vykusią Slovakijos sostinėje Bratislavoje. Svarbiausia naujiena, kad bus pradėta skaitmeninti kolekcininkų eksponatus. Tai bus atliekama siekiant įtraukti jaunimo į šią veiklą, nes jaunimas nori viską gauti greitai ir pamatyti savo kompiuteryje, planšetėje ar telefone. Jaunųjų kolekcininkų mažai visose šalyse.

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,

Kūno kultūros ir sporto departamente,

Lietuvos olimpinio sporto centre,

Lietuvos olimpinėje akademijoje,

Olimpiečių asociacijoje,

sporto klubuose „Impuls“,

Lazdynų baseine,

SEB arenoje,

 „Sportima“ arenoje,

prekybos centre „Ozas" esančiame sporto klube „VS-Fitness“.

Sporto muziejuje Kaune ir kitur.

Elektroninę žurnalo versiją rasite čia

 Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas