2017 / 08 / 04

„Olimpinėje panoramoje“ – apie olimpinį festivalį

Liepos mėnesio „Olimpinės panoramos“ žurnale spausdinamas platus fotoreportažas apie prieš kelias dienas Vengrijos mieste Dėre pasibaigusį Europos jaunimo vasaros olimpinį festivalį.

Žurnale pasakojama apie sėkmingai Vilniuje surengtą šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės finalinį etapą, labai gerai svarbų egzaminą išlaikiusius mūsų šios sporto šakos specialistus bei sporto bazes. Nemažai vietos skirta Pasaulio lietuvių sporto žaidynėms, vykusioms Kaune. Apie Lietuvos vyrų rankinio rinktinės pasibaigusį sezoną ir jos perspektyvas pasakoja vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas ir rinktinės kapitonas Gintaras Cibulskis. Minimas Lietuvos žolės riedulio federacijos 40-metis, pristatomi labiausiai šiai sporto šakai nusipelnę žmonės. Taip jau sutapo, kad šiame numeryje iš Vengrijos yra dar vienas rašinys. Apie toje sportiškoje šalyje rengiamus kursus įvairių šalių ir įvairių sporto šakų atstovams pasakoja juose dalyvavęs vilnietis badmintono treneris Sergejus Leonovičius. Kaip buvo sulaužytas vienas svarbus pažadas, prisimena Artūras Poviliūnas.

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,

Kūno kultūros ir sporto departamente,

Lietuvos olimpinio sporto centre,

Lietuvos olimpinėje akademijoje,

Olimpiečių asociacijoje,

sporto klubuose „Impuls“,

Lazdynų baseine,

SEB arenoje,

 „Sportima“ arenoje,

prekybos centre „Ozas" esančiame sporto klube „VS-Fitness“.

Sporto muziejuje Kaune ir kitur.

Elektroninę žurnalo versiją rasite čiaPartneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas