2018 / 10 / 31

„Olimpinėje panoramoje“ - aktualijos ir istorija

Naujame „Olimpinės panoramos“ žurnalo numeryje spausdinamas išsamus fotoreportažas apie trečiąsias pasaulio jaunimo olimpines žaidynes Buenos Airėse.

Argentinos sostinėje spalio 9 d. vykusioje 133-iojoje eilinėje Tarptautinio olimpinio komiteto sesijoje LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė buvo išrinkta TOK nare. Dainos Gudzinevičiūtės veikla siekiant lyčių lygybės sporte įvertinta TOK apdovanojimu „Moteris ir sportas“. Apdovanojimo teikimo iškilmės surengtos per pirmą sykį istorijoje vykusį TOK forumą „Olympism in Action“. Apie šiuos svarbius renginius rašo „Olimpinė panoramą“.

Žurnale pasakojama, kad baigus sportinę karjerą olimpinei vicečempionei Austrai Skujytei nebeliko kasdienių treniruočių, treniruočių stovyklų ir varžybų maratono, bet pradėjusi dirbti trenere buvusi septynkovininkė pajunta, kaip laiko mąžta, nes tempą diktuoja skubanti mūsų dienų visuomenė... Rašoma apie talentingo bėgiko Simo Bertašiaus olimpines svajones iškovoti kelialapį į Tokijo žaidynes. Lietuvos stalo teniso asociacijos prezidentė teigia, kad šį žaidimą vėl žaidžia visi šalies miestai ir rajonai.

Artėjant LTOK 30-mečiui rašoma apie prezidento Algirdo Mykolo Brazausko meilę sportui, ištikimybę olimpizmo idėjoms, paramą sportininkams. Lietuvos 100-mečiui skirtas straipsnis apie pirmąjį Lietuvos sporto laikraštį bei jo redaktorę Eleną Kubiliūnaitę.

Dar vienas fotoreportažas – iš Japonijos, kur Hiracukos mieste stovyklavo mūsų olimpiniai kandidatai į Tokijo žaidynes.

Elektroninę žurnalo versiją rasite paspaudę ČIA.

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,

Kūno kultūros ir sporto departamente,

Lietuvos olimpinio sporto centre,

Lietuvos olimpinėje akademijoje,

Olimpiečių asociacijoje,

sporto klubuose „Impuls“,

SEB arenoje,

„Sportima“ arenoje,

prekybos centre „Ozas" esančiame sporto klube „VS-Fitness“.

Sporto muziejuje Kaune ir kiturPartneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas