2018 / 12 / 20

„Olimpinė panorama“ mini LTOK jubiliejų

Ant paskutinio 2018-ųjų metų „Olimpinės panoramos“ žurnalo viršelio puikuojasi paskutinis šiemet lietuvis pasaulio čempionas plaukikas Danas Rapšys, laimėjęs planetos čempionate Kinijoje trumpame baseine aukso ir sidabro medalius bei sidabro medalį iškovojusi Rūta Meilutytė.

Daugiausia dėmesio skirta Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atkūrimo 30-mečiui. Spausdinamos istorinės nuotraukos, publikuojami LTOK atkūrėjų Arvydo Juozaičio, Kazimiero Motiekos ir kitų prisiminimai, daug nuotraukų iš Vilniuje vykusios šiai datai skirtos mokslinės konferencijos.

Žurnale rašoma, kad LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė teigiamai vertina viešai keliamus klausimus apie LTOK valdomos bendrovės „Olifėja“ veiklą, o politikų norą domėtis sporto finansavimu laiko netgi privalomu. Viešai kilusi diskusija apie komitetui priklausančios loterijos organizatorės veiklą yra puiki galimybė pagaliau užkirsti kelią bet kokiems gandams, jau ne vienerius metus galimai klaidinantiems visuomenę ir Seimo narius.

Kaip ir dera gruodyje, nemažai kalbama apie žiemos sporto šakas. Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos prezidentas Remigijus Arlauskas apžvelgia visų slidininkų – lygumų, kalnų, snieglentininkų pasirengimą naujam sezonui, pagrindines kovas, pasakoja apie keliamas užduotis ir biurokratines kliūtis. LTOK darbuotoja, olimpinė čempionė Vida Vencienė informuoja apie mūsiškių pasirengimą Europos jaunimo žiemos olimpiniam festivaliui, kuris kitų metų vasario mėn. įvyks Sarajeve.

Vasaros sporto šakoms atstovauja sparčiai tobulėjanti šuolininkė aukštį šiaulietė Urtė Baikštytė, kuri tikisi, jog išauš ta diena, kai ji įveiks dviejų metrų aukštį. Na, o geriausios mūsų šalies šių metų kūno kultūros mokytojos turi būti išradingos ir žiemą, ir vasarą. Jos sportiškos, patyrusios, tikinčios savo vizija, mėgstančios veiksmą ir veiksmažodžius. Penkios geriausios Lietuvoje kūno kultūros mokytojos ir penki dažniausi jų darbo metodai: įtikinti, pasirinkti, sudominti, ieškoti ir nesustoti.

„Olimpinės panoramos“ viešnia – buvusi legendinė rankininkė, olimpinė čempionė Sigita Mažeikaitė-Strečen.

Tradiciniai pamąstymai apie tai, kaip žiūrėti krepšinį, kad nereikėtų kviesti greitukių...

Elektroninę žurnalo versiją rasite paspaudę ČIA.

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,

Kūno kultūros ir sporto departamente,

Lietuvos olimpinio sporto centre,

Lietuvos olimpinėje akademijoje,

Olimpiečių asociacijoje,

sporto klubuose „Impuls“,

SEB arenoje,

„Sportima“ arenoje,

prekybos centre „Ozas" esančiame sporto klube „VS-Fitness“.

Sporto muziejuje Kaune ir kiturPartneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas