2019 / 06 / 02

Olimpinė diena – sekmadienį per TV3

Vaikščiojančia futbolo enciklopedija tituluojamas Nerijus Kesminas ir TV veidas Mindaugas Rainys šeštadienį (06.01) Klaipėdoje vykusioje Olimpinėje išbandė apie 20 sporto šakų, kurių daugumos „gyvenime nebuvo čiupinėję“. Tą patį „darbą“ didžiausiame Lietuvos masinio sporto renginyje atliko ir olimpinė čempionė penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė bei Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vidurio puolėja Lina Pikčiūtė.

Žymūs vyrai ir atletės laužė rankomis, boksavosi, traukė virvę, tyloje žaidė krepšinį, tikrinosi, kas geresni badmintono aikštelėje. Komandų tikslas buvo toks pats kaip ir 30 tūkstančių kitų šventės dalyvių – išbandyti kuo daugiau sporto šakų ir rungčių, rinkti taškus, o dienos pabaigoje iškeisti juos į LTOK, LTeam ir partnerių prizus. Dalį rungčių žymūs žmonės išbandė drauge, dalį – atskirai. Merginos mynė dviračius, žaidė stalo tenisą, stūmė rutulį, susidomėjo Tailando boksu, vyrams pakluso akrobatinė joga,  šuolio į tolį ir šuolio į aukštį rungtys, ledo ritulys, šaudymas iš lanko ir kitos.

„Fechtavimo rungtyje vos nežuvau. Debiutuoti šiame sporte ir iškart stoti į dvikovą su olimpine čempione yra drąsu. Jei ne kameros, matyt, to nebūčiau daręs. Bet... Laura laimėjo ne visai sausai, kartą pavyko bakstelėti ir man,“- juokėsi akimirkas iš laidos filmavimo, kurią sekmadienio vakarą rodys TV3 televizija, prisiminęs N. Kesminas.

„Įtampos vyrų veiduose tikrai mačiau“,- juokėsi L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė. „Tačiau svarbiausia Olimpinėje dienoje buvo pajausti sporto teikiamą malonumą. Tikrai malonu buvo išbandyti nebandytas sporto šakas ir pasivaržyti su televizijoje matomais ir girdimais vyrais“.

VE2 0744

Kuriai komandai sekėsi geriau ir kaip žymiems žmonėms pavyko prisijaukinti būrį sporto šakų, žiūrėkite sekmadienį, 17:30 val., per TV3 televiziją.

Priminsime, kad Olimpinę dieną mini visi 206 pasaulio nacionaliniai olimpiniai komitetai. Šiemet Lietuvoje Olimpinė diena vyko jubiliejinį 30-ąjį kartą. Tarp 30 tūkstančių šventės dalyvių buvo galima išvysti olimpiečius Eurelijų Žukauską, Tomą Vaitkų, brolius Gintautą ir Mindaugą Umarus, Liną Grinčikaitę, Vidą Vencienę, LTOK prezidentę Dainą Gudzinevičiūtę, Klaipėdos merą Vytautą Grubliauską.

Tarp sportuojančių – Tokijo olimpinių žaidynių normatyvą iškovojęs plaukikas Andrius Šidlauskas, gimnastas Rokas Guščinas, dviratininkas Gediminas Bagdonas, boksininkas Tadas Tamšauskas, penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė. Su dukryte laiką Klaipėdoje leido ir pasaulio čempionas disko metikas Andrius Gudžius.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas