2018 / 06 / 08

Olimpietės ir aktoriaus dvikova - per TV3

Aktorius Marius Jampolskis ir olimpietė maratono bėgikė Diana Lobačevskė prieš savaitę vykusioje Olimpinėje dienoje atliko specialią misiją – tapo TV laidos vedėjais ir išbandė sporto šakas, kokių dar nebuvo „čiupinėję“.

Iš 83 rungčių žymūs žmonės pasirinko apie 20. Tarp jų – jojimą, kanojų polo, fechtavimą, tinklinį atsisėdus, akmenslydį ir t.t. M. Jampolskis nė kiek neatsiliko nuo sportiškos olimpietės, o Olimpinės mylios bėgime ilgą laiką netgi bėgo priekyje.

„Sportuoju keturiskart per dieną ir taip jau dvidešimt metų“, – įveikęs Dianą badmintono varžybose gyrėsi aktorius.

Pasigirti pergale galėjo ir D. Lobačevskė. Londono ir Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse dalyvavusi maratonininkė kolegą įveikė kanojų polo bei fechtavimo rungtyse.

„Negalvojau, kad jis taip puls. Su špaga prieš moterį! Nesitikėjau to. Iš išvaizdos Marius – labai taikus žmogus. Bet aš nugalėjau“, – po fechtavimo varžybų juokėsi bėgikė.

Dalį rungčių Marius ir Diana išbandė atskirai, dalį – drauge. Kaip ir kiti 28 tūstančiai šventės dalyvių, už įveiktas rungtis laidos herojai gavo taškus, galiausiai juos iškeitė į prizus. Kas surinko daugiau taškų ir į ką juos išmainė, pamatysite nuotaikingoje laidoje, kurią TV3 rodys šeštadienį 17.55 val.

Jau penktus metus Olimpinė diena rengiama vis kitame Lietuvos mieste. Iš Vilniaus Olimpinė diena kėlėsi į Kauną, Šiaulius, Alytų. Šiemet Aukštaitijos sostine tituluojamame Panevėžyje vykusi šventė pritraukė 28 tūkstančius žmonių.

Diana ir Marius3Diana Lobacevske3Diana ir Marius9G6A39G5A49952 662 37Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas