2019 / 05 / 29

Naujas „Olimpinės panoramos“ numeris

Gegužės mėnesio „Olimpinė panorama“ skaitytojus supažindina su Lietuvos rinktine, kuri birželį dalyvaus antrosiose Europos žaidynėse Minske. Oficialią Lietuvos komandą sudaro 73 sportininkai, 30 trenerių, 4 komandų vadovai, 11 medikų, 3 delegacijos vadovai ir 10 komandą aptarnaujančio personalo. Lietuvos garbę gins 31 moteris ir 42 vyrai – trylikos sporto šakų atstovai.

Birželio 1-ąją Klaipėda alsuos olimpine dvasia. Uostamiestyje pirmą kartą bus surengta Olimpinė diena. Jubiliejinį trisdešimtąjį sykį organizuojama didžiausia Lietuvos sporto šventė aktyvaus laisvalaikio mėgėjams pateiks daug naujovių, bus rekordinė ir, tikimasi, pati masiškiausia pagal dalyvių skaičių. Apie būsimus renginius žurnale pasakoja ir dalyvauti juose kviečia Klaipėdos meras, žinomi uostamiesčio žmonės bei pagrindiniai šio renginio organizatoriai – Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos olimpinio fondo, įdomiausių rungčių vadovai.

Visose srityse lyčių lygybė – karšta šių dienų tema. O kaip yra sporto žiniasklaidoje? Ar moterų sportui lengva prasibrauti į aukščiausias spaudos ir portalų naujienų pozicijas? Kodėl sportininkės grožį pabrėžianti antraštė sulaukia didesnio skaitytojų susidomėjimo, kaip, beje, ir žinutę iliustruojanti seksuali atletės nuotrauka, arba kodėl sporto žurnalisčių Lietuvoje mažiau nei vyrų? Tokie klausimai skambėjo balandžio 26–27 d. Druskininkuose vykusiame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuotame seminare „Lytiškumo tendencijos Lietuvos žiniasklaidoje“. Apie tai plačiai rašo „Olimpinė panorama“.

Meistriškumo temoms skirti rašiniai apie trijulių krepšinio komandos galimybes patekti į Tokijo olimpines žaidynes 2020 m. ir apie jaunos meninės gimnastikos rinktinės planus. Pagal reitingą patekti į Japonijoje vyksiančias žaidynes krepšininkų trijulei bus gana sudėtinga, bet vilčių išsikovoti kelialapį atrankos turnyre yra. Na, o jauna meninės gimnastikos rinktinė, sėkmingu pasirodymu nustebinusi Europą, svajoja apie 2024-ųjų žaidynes Paryžiuje.

 „Olimpinės panoramos“ pašnekovė – LOA viceprezidentė B.Statkevičienė pasakoja apie Pasaulio olimpiečių asociacijos forumą Lozanoje. Ten Lietuvos atstovės pristatė patrauklų projektą, kaip olimpiečiai, skleisdami savo patyrimą, gali bendrauti su senjorais, negalią turinčiais žmonėmis, ir sulaukė puikaus įvertinimo bei 5 tūkst. JAV dolerių premijos.

Elektroninę žurnalo versiją rasite paspaudę ČIA.

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

-Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,
-Kūno kultūros ir sporto departamente,
-Lietuvos olimpinio sporto centre,
-Lietuvos olimpinėje akademijoje,
-Olimpiečių asociacijoje,
-sporto klubuose „Impuls“,
-SEB arenoje,
-„Sportima“ arenoje,
-prekybos centre „Ozas“ esančiame sporto klube „VS-Fitness“,
-Sporto muziejuje Kaune ir kiturPartneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas