2019 / 01 / 03

Naujas automobilis – imtynių federacijai

Į naujuosius metus Lietuvos imtynių federacija žengia pakiliai. Sausio 3 dieną Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete imtynių federacijos prezidentui Giedriui Dambrauskui buvo įteikti naujo automobilio rakteliai. Juos G. Dambrauskas atsiėmė iš LTOK prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės rankų.

Už LTOK skirtas lėšas nupirktas autobusiukas skirtas elitinių sportininkų, kandidatų į olimpines žaidynes, pamainos sportininkų rengimui bei administravimui, kasdienio trenerių, federacijos atstovų darbo sąlygų gerinimui aptarnaujant sportininkus.

Drauge su G. Dambrausku naują devynvietį automobilį atsiimti atvyko pasaulio imtynių čempionas Rimantas Bagdonas, rinktinių treneriai Mindaugas Ežerskis, Ruslanas Vartanovas,  Olegas Antoščenkovas bei pajėgiausias šalies imtynininkas Mantas Knystautas.

20190103 130210

 „Federacijos ruošia sportininkus pasaulio čempionatui, kuriame vyks kelialapių į olimpines žaidynes dalybos. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto pareiga – padėti federacijoms, jų administracijai gerinti treniruočių sąlygas, taip prisidėti prie sportinių rezultatų gerinimo. Už dviejų savaičių vyks Lietuvos imtynių čempionatas, tikiu, kad automobilis padės sklandžiau vykti jau ir šiam renginiui“- sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

„Šiandien čia atvyko ne tik suaugusių ir U-23 rinktinių treneriai - su mumis ir artimiausios pamainos, imtynių akademijos treneriai. Viso kolektyvo vardu sakau ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui. Automobilį gauname pačiu laiku ir vietoje. Vyksta paskutinis pasirengimo etapas Europos čempionatui, pretenduojame į visas šešias vietas. Šis automobilis mūsų bendruomenei – didelė paskata. Jis privalo vežioti mažiausiai kelis būsimus olimpiečius ir bent vieną olimpinį prizininką,“- kalbėjo G. Dambrauskas.

Sprendimą skirti specialios paskirties automobilį Lietuvos imtynių federacijai dar praėjusiais metais priėmė Lietuvos sportininkų rengimo ir dalyvavimo Tokijo olimpinėse žaidynėse programos ekspertų komisija, šį sprendimą patvirtino LTOK Vykdomasis komitetas.

Iš viso per pastaruosius šešerius metus LTOK lėšomis buvo nupirkta ir federacijoms perduota 18 automobilių. Jais jau naudojasi baidarių ir kanojų, bokso, irklavimo, buriavimo, dviračių, sunkiosios atletikos, šiuolaikinės penkiakovės, lengvosios atletikos ir imtynių federacijos.

Dauguma automobilių – aštuonviečiai, skirti patogiai ir saugiai į varžybas, treniruotes bei stovyklas transportuoti sportininkus ar didesnių gabaritų sporto įrangą.

20190103 13082720190103 13081420190103 12540520190103 13034320190103 2Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas