Mūsų biatlonininkai – ne patys taikliausi

D.Gudzinevičiūtė apdovanojo biatlono sprinto nugalėtojus

festivalis biatlonas Lukas

Distancijoje Lukas Čepulis

Antrąją Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dieną varžybas pradėjo biatlonininkai. Vaikinai ( 7,5 km) ir merginos (6 km) rungtyniavo sprinto rungtyse. Vaikinų lenktynes laimėjo be klaidų šaudęs rusas S.Demičevas – 24 min. 45,1 sek. Geriausiai iš mūsiškių pasirodė Lietuvos delegacijos vėliavnešys Lukas Čepulis, užėmęs 48 vietą – 28 min. 30,6 sek. (4 netaiklūs šūviai). Linas Banys tarp 80 dalyvių liko 60-as – 29 min. 53,7 sek. (6). Vaikinų sprinto rungties nugalėtojus apdovanojo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Per gėlių ceremoniją varžybų arenoje ji įteikė talismanus "Alpius".

Taikliausiai iš mūsiškių biatlonininkų šaudė Elvyra Branicka, suklydusi tik vieną kartą, bet ji lėčiau šliuožė ir liko 62-a – 26 min. 13,9 sek. Jos komandos draugė Alina Tuzikaitė tarp 79 sportininkių buvo 70-a - 27 min. 03,5 sek.(4). Čempione tapo be klaidų šaudžiusi austrė A.M. Schreder – 21 min. 31 sek.

festivalis biatlonas mergina3

Elvyra Branicka

festivalis varzybu arenoje

Varžybų arenoje

Merginų slalomo varžybose tarp 80 sportininkių startavo ir Ilzė Cibulskaitė bei Greta Piliponytė. Abu kartus finišavo tik 57 slidininkės. Tarp jų buvo ir I.Cibulskaitė: jos dviejų nusileidimų laikų suma 2 min. 09,25 sek. (57 vieta). G.Piliponytė nebaigė pirmosios distancijos. Čempione tapo kroatė L.Popovič – 1 min. 33,67 sek.