2019 / 03 / 26

Moksleiviams krepšinio iššūkį metė žinomi vyrai

Vilniaus „Žemynos“ gimnazija kovo 25-osios popietę ūžė nuo krepšinio emocijų, įspūdingų dėjimų ir taiklių metimų. Iššūkį Lietuvos mokyklų žaidynių krepšinio varžybų čempionams metė žinomų pramogų pasaulio atstovų komanda.

Žiūrovų užpildytoje salėje vyko tikra krepšinio šventė: į gimnaziją su moksleiviais pasivaržyti atvyko iš dainininkų, laidų vedėjų ir sportininkų sudarytas „Kažkur matytų“ kolektyvas.

Ant parketo mokykloje žengė atlikėjai Andrius Aleknavičius-Alekna, Tadas Juodsnukis, Žygimantas Gečas, Petras Daunys, TV bei radijo laidų vedėjai Mindaugas Ponomariovas-Ozis, Gedas Saročka, vaizdo klipų kūrėjas Haroldas Zenkovas, šuolių į aukštį Lietuvos rekordininkas Raivydas Stanys, socialinių projektų koordinatorius Arminas Vareika.

Dvikova vyko atkakliai, pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą. Į moksleivių greitas atakas „Kažkur matyti“ atsakė sumaniais ėjimais ir taikliais tritaškiais. Saviškius aktyviai palaikiusius „Žemynos“ gimnazijos moksleivius ant kojų pakeldavo perspektyvių krepšininkų brolių Tubelių pasirodymas. Ypač įspūdingi buvo Ąžuolo Tubelio skrydžiai virš krepšio. Po vienų iš dėjimų jis sulaukė ir varžovų komplimentų. Neatsiliko ir svečiai – aikčioti privertė lengvaatlečio R.Stanio įspūdingas dėjimas iš viršaus.

Gimnazistai prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo nežymią persvarą, bet patyrę „Kažkur matyti“ rungtynių pabaigoje sužaidė tiksliau. Pranašumą „Kažkur matytiems“ nulėmė Ž. Gečo baudų metimai ir T. Juodsnukio tritaškis – po gražios kovos švieslentė užfiksavo svečių pranašumą 86:81. Gražų reginį žiūrovams padovanoję krepšininkai po rungtynių vieni kitiems dėkojo už korektišką žaidimą bei gerai praleistą laiką, kalbėjo apie galimybę sporto aikštelėse susitikti ir ateityje.

Lengvaatletis R. Stanys pastebėjo, kad svarbiausia buvo ne rezultatas, nors pačios rungtynės buvo azartiškos ir permainingos, taškas į tašką. „Tikrai smagu, šventė mokiniams. Svarbiausia buvo pasižaisti su jaunimu: prisirinko žiūrovų, buvo gera atmosfera, - kalbėjo sportininkas - Krepšinis man artimas, per savaitę žaidžiu po pora kartų. Už mokyklą paskutinį kartą rungtyniavau, kai man buvo 15 metų. Vėliau sutelkiau dėmesį į savo sporto šaką. Šuolininko įgūdžiai čia padeda, nes atitinka tai, ko reikia krepšiniui – čia reikalinga galia, šuolis iš pirmų žingsnių.“

Rezultatyviausiai „Kažkur matytų“ gretose (21 tšk.) žaidęs T. Juodsnukis džiaugėsi, kad moksleivius sudomino sporto varžybos. „Labai smagu, kad vyksta tokios akcijos, atėjo daug moksleivių pažiūrėti. Nors jie žinoma, palaikė ne mus, o savo mokyklos komandą. Smagiai pažaidėme, susipažinome su vienu nerealiu biču (A. Tubeliu – aut. past.), kuris krovė mums malkų virš galvų“, - šypsojosi T. Juodsnukis.

Jis teigė mokyklų salėse apsilankantis dažnai, nes rungtyniauja krepšinio mėgėjų varžybose. „Yra tekę pasivaržyti ir su moksleiviais, per krepšinio mokyklos žvaigždžių dieną. Kai dar gyvenau Prienuose žaisdavau ir tarpmokyklinėse varžybose. Esu ir kažką laimėjęs“, - prisiminė savo talentą muzikos pasaulyje atskleidęs Prienų „Žiburio“ gimnazijos auklėtinis.

Įdomiausius dvikovos epizodus žiūrovai galės išvysti TV laidoje "Lietuvos mokyklų žaidynės" balandžio 6 dieną.

„Žemynos“ gimnazijos moksleiviams šios rungtynės buvo gera repeticija prieš būsimas kovas mokyklų žaidynėse. Jose vilniečiai gins praėjusiais metais iškovotą nugalėtojų titulą. Čempionai paaiškės birželio 1-ąją Klaipėdoje „Olimpinės dienos“ festivalio metu.

Lietuvos mokyklų žaidynės – masiškiausios sporto varžybos šalyje. Šį sezoną 700 mokyklų varžosi 24 sporto šakose – nuo futbolo iš krepšinio iki svarsčių kilnojimo bei šachmatų. Žaidynes organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, savivaldybės ir mokyklos.

S.Čirbos nuotr.


kazkur matyti 33kazkur matyti 32kazkur matyti 22kazkur matyti 14kazkur matyti 10kazkur matyti 8

kazkur matyti 11kazkur matyti 9kazkur matyti 6kazkur matyti 60kazkur matyti 5
kazkur matyti 12Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas