2015 / 01 / 22

Ministras L.Linkevičius lankėsi LTOK

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sausio 22 dieną Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete susitiko su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte. Pokalbio metu aptartas bendradarbiavimas ruošiantis dideliems tarptautiniams sporto renginiams.

linkevicius ltok dviese

Ministras padėkojo Lietuvos sportininkams už šalies vardo garsinimą užsienyje bei aptarė ministerijos ir LTOK bendradarbiavimą artėjant svarbioms tarptautinėms varžyboms: Europos jaunimo žiemos olimpiniam festivaliui Lichtenšteine ir Austrijoje, pirmosioms Europos sporto žaidynėms Baku, jaunimo vasaros olimpiniam festivaliui Tbilisyje ir Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms.

L.Linkevičius pažymėjo, kad siekdami sportinių laimėjimų, turime būti vieningi ne tik aikštelėje, bet ir padėdami Lietuvos sportininkams.

„Mūsų, diplomatų, bei kitų institucijų pareiga – padėti Lietuvos olimpiečiams ir Olimpiniam komitetui“, – sakė ministras, linkėdamas šalies sportininkams didelių laimėjimų artėjančiose tarptautinėse varžybose.

Susitikime su ministru taip pat dalyvavo LTOK generalinis sekretorius Valentinas Paketūras ir LTOK užsienio ryšių skyriaus direktorė Vaida Masalskytė.Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas