2016 / 12 / 20

Metų sporto apdovanojimai kupini naujovių

 M.Valčiukaitė bus šventės vedėja

Gruodžio 22-ą dieną vyksiantys “LTeam” metų sporto apdovanojimai sulauks tris kartus daugiau svečių nei iki šiol, apdovanojimai bus įteikti ir Lietuvos neįgaliesiems sportininkams. Anot renginio organizatorių, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vadovybės, šie metai – ypatingi Lietuvos sporto bendruomenei, todėl ir svarbiausioje metų sporto šventėje  bus nemažai naujovių.

“Paskutinius ketverius metus dėjome visas pastangas, kad ši šventė taptų ne tik sporto bendruomenės, bet ir visos Lietuvos renginiu. Tad neatsitiktinai keičiame ne tik vietą, įtraukiame naujus apdovanojimus, bet ir praplečiame paties renginio koncepciją”, - sako LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

“LTeam” metų sporto apdovanojimų šventė gruodžio 22 d. vyks Siemens arenoje, o joje planuojama sulaukti per 2500 svečių. Vienas iš renginio siurprizų – netikėta vedėjų pora. Žurnalistui Ignui Krupavičiui talkins irkluotoja Milda Valčiukaitė, kuri ne tik praėjusiais metais drauge su Donata Vištartaite triumfavo geriausios moterų komandos rinkimuose, o šiemet Rio iškovojo bronzos medalius ir vėl patenka tarp nominuotųjų sportininkų.

Lietuvos olimpinės rinktinės “LTeam” prekės ženklą valdančio LTOK fondo vadovo Vitalijaus Vasiliausko teigimu, metų sportininko rinkimai visuomet sulaukia didelio visuomenės dėmesio, tad renginio vietos pakeitimas, susijęs ir su olimpinio judėjimo bei profesionalaus sporto  populiarinimu Lietuvoje.

2016 metų “LTeam” sporto apdovanojimai – nauji, neseniai sukurti prizai, bus įteikti 11 nominacijų: Metų sportininkui, Metų sportininkei, Metų treneriui, Metų proveržiui, Metų pergalei, Metų sportininkui su negalia, Metų vyrų komandai, Metų moterų komandai, Metų neįgaliųjų komandai bei Apdovanojimai už pagalbą Lietuvos sportininkams ir už viso gyvenimo nuopelnus.Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas