2017 / 06 / 21

LŽRF paminėjo 40 metų jubiliejų

Nuotraukoje - LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė,  Europos žolės riedulio federacijos viceprezidentė Carola Morgenstern Meyer, Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas.

Lietuvos žolės riedulio federacija šiais metais švenčia 40 metų jubiliejų. Birželio 21 d. ši proga buvo paminėta specialioje LŽRF rengiamoje šventėje, surengtoje Lietuvos tautinio olimpinio komiteto kiemelyje.

Šventės metu buvo pagerbti iškiliausi esami ir buvę žolės riedulininkai, į jubiliejų taip pat gausiai susirinko Lietuvos politikai, sporto organizacijų lyderiai, savivaldybių vadovai, rėmėjai ir kt. Tarp viešnių buvo ir Europos žolės riedulio federacijos viceprezidentė Carola Morgenstern Meyer.  

Sveikinimo žodį tarusi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pasidžiaugė, kad Lietuvos žolės riedulys ir šiandien yra gyvas, o prie to ženkliai prisidėjo federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas. LTOK prezidentė kalbėjo: „Sau noriu palinkėti, kad kada nors ateityje galėčiau žolės riedulininkams pasirašyti kvietimą dalyvauti olimpinėse žaidynėse“.

LŽRF sveikino ir Seimo jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas, Seimo nariai Jonas Liesys bei Jaroslavas Narkevičius, LPOK prezidentas Mindaugas Bilius,  Vilniaus savivaldybės vicemeras Linas Kvedarvičius, „Žalgirio“ draugijos vadovai Algis Vasiliauskas ir Vytas Nėnius, Širvintų r. merė Živilė Pinskuvienė, Kauno miesto Sporto skyriaus vadovas Mindaugas Šivickas, Vilniaus „Tauro“ mokyklos direktoriaus pavaduotoja Genovaitė Astrauskienė, Vilniaus „Žemynos“ gimnazijos direktorė Rūta Krasauskienė, Lietuvos savivaldybių sporto padalinių asociacijos prezidentas Albinas Grabnickas, kiti svečiai.

Šventės metu taip pat buvo pagerbti 2016-2017 metų Lietuvos vyrų ir moterų žolės riedulio čempionatų nugalėtojai ir prizininkai, miestų ir rajonų savivaldybės bei federacijos rėmėjai už  indėlį plėtojant žolės riedulio sportą Lietuvoje.

Alfredo Pliadžio nuotraukos.

PL4 8142

PL4 7647

PL4 7646

PL4 8181

PL4 8297

SmirnovaPartneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas