2015 / 05 / 25

LTOK prezidentės taurės golfo turnyras

Nuotraukoje Baltarusijos golfo federacijos prezidentas Vladimiras Dražinas, Baltarusijos olimpinio komiteto generalinis sekretorius Anatolijus Kotau, D. Gudzinevičiūtė, Lietuvos golfo federacijos prezidentas Rolandas Dovidaitis.

Šeštadienį Sostinių golfo klube vyko atviras LTOK prezidentės taurės golfo turnyras. Komandinis turnyras „greensomes“ formatu vyko antrus metus iš eilės ir, kaip ir pernai, buvo skirtas golfo įtraukimui į olimpinių žaidynių programą paminėti.

Turnyre dalyvavo apie 60 golfo mėgėjų – šeimų ir draugų komandos bei LTOK prezidentės kvietimu į turnyrą atvykę Baltarusijos olimpinio komiteto generalinis sekretorius Anatolijus Kotau ir Baltarusijos golfo federacijos prezidentas Vladimiras Dražinas. Komandos turėjo įveikti 18 duobučių.

Praėjusiais metais pagrindinėje kategorijoje nugalėjo Rasa ir Romualdas Butrimai. Šiais metais LTOK pereinama taurė ir kelionė į Estiją su galimybe pažaisti golfą trijose skirtinguose golfo laukuose atiteko A grupėje nugalėjusiems Egidijui Pašukoniui ir Artūrui Urbonavičiui. B grupėje geriausiai pasirodė svečiai iš Baltarusijos Igor Alhimovich ir Vadim Bigun, tolimiausio smūgio rungtį laimėjo Dalius Eitavičius ir Gilė Bitė Starkutė, artimiausio – Artūras Urbonavičius.

Po turnyro ir apdovanojimų Lietuvos ir Baltarusijos golfo federacijų vadovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį. 

golfas 1 of 7
golfas 3 of 7
golfas 5 of 7
golfas 4 of 7
golfas 6 of 7
golfas 2 of 7


Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas