2017 / 06 / 26

LTOK prezidentės taurė - rekordininkui

D.Gudzinevičiūtė ir LGF prezidentas R.Juozaitis (dešinėje) apdovanoja G.Markevičių

Birželio 24 d. Sostinių golfo klube vyko jau ketvirtasis kasmetinis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės Dainos Gudzinevičiūtė golfo taurės turnyras. Populiarus turnyras rengiamas nuo 2014 metų, kai buvo paskelbta, kad golfas įtraukiamas į olimpinių žaidynių programą. Jame savo jėgas tradiciškai galėjo išbandyti ir patyrę, ir pradedantieji žaidėjai. Nugalėtojai buvo apdovanoti LTOK prizais.

Golfas Gediminas Markevicius

Šiemet nugalėjo Gediminas Markevičius, pasiekęs Lietuvos golfo mėgėjų rekordą (sužaidė 4 smūgiais žemiau aikštyno PAR).

Po varžybų G. Markevičius džiaugėsi itin sėkmingu turnyru ir tikino, kad didžiuojasi ne tik rekordu, bet ir visu žaidimu. „Turint omenyje, kad oras buvo tikrai ne pats maloniausias ir palankiausias, manau, kad man pavyko sužaisti geriausiai, kaip tik galėjau. Jaučiau, kad sekasi nuo pat pirmos duobutės, ir tai tik dar labiau motyvavo. Rekordo specialiai nesiekiau, bet, aišku, smagu, kad pavyko įeiti į aikštyno ir šalies istoriją“, – sakė žaidėjas.

Geriausią rezultatą vyrų turnyre pasiekęs ir LTOK prezidentės pereinamąją taurę laimėjęs G. Markevičius, aikštyną įveikė 67 smūgiais (-4 smūgiai nuo aikštyno PAR). Antras liko Mindaugas Vaičius, atlikęs 76 smūgius (+5 nuo aikštyno PAR), trečias – Robertas Poškus (78 smūgiai, +7 nuo aikštyno PAR).

Moterų grupėje geriausiai pasirodė viena perspektyviausių šalies golfo žaidėjų Gilė Bitė Starkutė, aikštyną įveikusi 73 smūgiais (+2 nuo aikštyno PAR). Antrąją vietą užėmė Laima Drazdauskienė (87 smūgiai, +16 nuo aikštyno PAR). Trečioji liko Regita Šertvytienė (100 smūgių, +29 nuo aikštyno PAR).

0 – 18 HCP (handikapo) kategorijoje „Stableford” formatu pirmą vietą užėmė jau minėtas G. Markevičius su puikiu rezultatu – 44 taškai. Antrasis liko Ignas Stašinskas – 42 taškai. Trečiasis – Robertas Poškus, surinkęs 39 taškus.

18.1 – 36 HCP (handikapo) kategorijoje „Stableford” formatu pirmą vietą užėmė jaunasis Kajus Pacauskas. 9 metų jaunuolis aplenkė daug labiau patyrusius žaidėjus ir surinko 44 taškus. Antrasis liko Marius Butkevičius (41 taškas). Trečiasis – Vilius Adomavičius (38 taškai).

golfas2017 6 ponios3

Moterų varžybų dalyvėsPartneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas