2016 / 12 / 23

LTOK Prezidentė sveikino Nemenčinės vaikus

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir LTOK generalinis sekretorius Valentinas Paketūras lankėsi Nemenčinėje, kur dalyvavo VŠĮ "Vaikų ir paauglių socialinis centras” Kalėdų šventėje. LTOK vadovai vaikams atvežė pilną autobusiuką kalėdinių dovanų – lavinamųjų žaidimų, kamuolių, slidžių, rogių, rakečių ir dalyvavo Nemenčinės kultūros centre vykusioje Kalėdų šventėje.

LTOK su “Vaikų ir paauglių socialiniu centru” bendradarbiauja jau ne pirmą kartą – centro auklėtiniams komitetas padėjo išvykti į vasaros stovyklas, kur vaikai turėjo galimybę aktyviai praleisti laisvalaikį. 

“Vaikų ir paauglių socialinio centro bendruomenė yra labai dėkinga Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui už bendradarbiavimą, paramą sporto inventoriumi ir finansine parama stovykloms. Jūsų dėka vaikai gali būti aktyvūs ir sportuoti, yra populiarinama sveika gyvensena, išmokstami nauji žaidimai, susipažįstama su garsiais sportininkais, kurie gali įkvėpti vaikus savo istorija”, - teigė Rugilė Ladauskienė, VšĮ "Vaikų ir paauglių socialinis centras" direktorės pavaduotoja socialiniam darbui.

 

 Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas