2016 / 10 / 04

LTOK prezidentė pasveikino jaunių regbio rinktinę

Antradienį Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio-7 rinktinė lankėsi Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK), kur susitiko su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte.

Jaunieji Lietuvos regbininkai rugsėjo mėnesį triumfavo Vengrijoje vykusiame Europos čempionato "Trophy" divizione ir iškovojo teisę kitais metais varžytis su stipriausiomis Senojo žemyno ekipomis.

D.Gudzinevičiūtė pasidžiaugė, kad Lietuva turi talentingų žaidėjų olimpinėje sporto šakoje ir linkėjo nesustoti tobulėti.

"Labai džiaugiamės regbininkų pergalėmis. Tai yra olimpinė sporto šaka, jaunimas veržiasi į priekį, todėl tikimės, kad turėsime stiprią komandą, kuri ateityje galės dalyvauti olimpinėse žaidynėse, galbūt jau ir Tokijuje", - sakė LTOK prezidentė.

Lietuvos jaunių rinktinės treneris Sigitas Kukulskis žaidėjams priminė, kad jie bendrauja su olimpine čempione. 2000 metais, kuomet šaulė D. Gudzinevičiūtė triumfavo Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse, jo auklėtiniams buvo tik 1-2 metai.Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas