2017 / 06 / 29

LTOK lankėsi Hiracukos atstovai

Trečiadienį, birželio 28 dieną Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete lankėsi Hiracukos (Japonija) savivaldybės atstovai. Pernai LTOK Japonijoje pasirašė susitarimą su Hiracukos miesto Kanagavos prefektūra dėl bendradarbiavimo ruošiant lietuvius 2020 m. Tokijo olimpinėms žaidynėms.

Trečiadienį Tojihaši miesto meras Koichi Sakara, Sporto skyriaus vadovas Hironi Kurachi bei kiti delegacijos nariai susitiko su Lietuvos krepšinio federacijos bei Lietuvos regbio federacijos atstovais. Susitikimo metu buvo aptartos mūsų šalies krepšinio ir regbio rinktinių galimybės vykti į parengiamąsias treniruočių stovyklas Japonijoje.

„Mūsų tikslas – sudaryti kuo geresnes sąlygas mūsų sportininkams pasiruošti artėjančioms olimpinėms žaidynėms. Pavykus susitarti su japonais dėl bendradarbiavimo, jau šiais metais į Hiracuką išsiųsime apie 20 lietuvių. Tikimės, kad šia proga pavyks  pasinaudoti ir žaidimų sporto šakoms“, - kalbėjo Lietuvos olimpinio fondo direktorius Vitalijus Vasiliauskas.

„Japonija labai stipriai progresuoja regbio šakoje. Mes sutarėme, kad dalinsimės patirtimi ir su regbio rinktine apsilankysime Japonijoje artimiausiais metais“, - teigė Lietuvos regbio federacijos prezidentas Rytis Davidavičius.

Lietuvos krepšinio federacijos atstovas Žydrūnas Vilenčikas kalbėjo: „Su Japonijos delegacija diskutavome apie mūsų rinktinės pasiruošimą tiek olimpinėms žaidynėms, tiek 2019 m. Kinijoje vyksiančiam pasaulio čempionatui. Pagrindinis mūsų prašymas – kad japonai suorganizuotų mums turnyrų, rastų stiprių oponentų, su kuriais galėtume varžytis“. 

32

33

DSC 0261Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas