2017 / 05 / 09

LTOK lankėsi FAIRPLAY4EU projekto dalyviai

FAIRPLAY4EU - tai dviejų metų ERASMUS+ tarptautinis projektas, skirtas mokyklinio amžiaus vaikams, finansuojamas Europos komisijos. Projekte dalyvauja mokiniai iš penkių šalių - Lietuvos, Prancūzijos, Italijos, Vokietijos ir Olandijos. 

Projekto veiklos yra įvairios, bet visos jos susijusios su sportu: sportas ir laisvalaikis, sportas ir kilnus elgesys, sportas ir sveikata, sportas ir aplinka ir kt. Kiekvienas susitikimas turi savo atskirą veiklą, mokiniai sportuoja, atlieka įvairias užduotis, susijusias su tema. 

Projekto metu vyksta ir praktiniai, ir teoriniai užsiėmimai, kurių metu mokiniai įgauna naujų žinių iš sveikos gyvensenos, sporto, aplinkos sričių, ruošia pristatymus, susitinka su žymiais žmonėmis, aplanko įvairius objektus.

Pirmojo susitikimo metu, kuris vyko Oberhauseno mieste (Vokietija) mokiniai žaidė futbolą, tobulino jo įgūdžius bei susipažino su rankiniu, pagrindinėmis jo taisyklėmis, mėgino patys žaisti. Ir šių užsiėmimų metu buvo akcentuojamas ne pats rezultatas, bet elgesys, pagalba kitam, tarpusavio ryšys ir bendradarbiavimas su komandos draugu. 

Antrojo susitikimo metu mokiniai iš visos Europos atvyko į Lietuvos tautinį olimpinį komitetą, kur galėjo susipažinti su Kilnaus elgesio sporte judėjimo veikla. Projekto dalyvius pasveikino LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, o diskusiją su jais vedė LTOK olimpinio švietimo direktorė Vita Balsytė.

Fair Play 5

Fair Play 6

Fair Play 7

 Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas