2017 / 01 / 17

LTOK informaciniu partneriu pasirinko TV3

Pirmą kartą visas olimpinių žaidynių transliavimo teises įsigijo Lietuvos olimpinis fondas (LOF), kuris savo informaciniu partneriu pasirinko TV3.  

“Mums labai svarbu, kad olimpinės žaidynės pasiektų kuo daugiau Lietuvos žiūrovų, o TV3 yra žiūrimiausia televizija Lietuvoje. Norime, kad žiūrovai galėtų matyti ne tik pačias žaidynes, bet visus keturis metus stebėtų sportininkų pasiruošimą bei jų startus, taip pat išvystų ir Lietuvoje mūsų organizuojamus renginius”, - kalbėjo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. 

TV3 olimpines žaidynes transliuos dviem TV kanalais – per TV3 ir TV6, o taip pat interneto portale tv3.lt, todėl transliacijos bus rekordinės –  žiūrovai galės stebėti daugiausiai sporto valandų olimpiadų transliacijų istorijoje. TV3 turi ilgametės  Europos ir Pasaulio krepšinio čempionatų transliavimo patirties, krepšinio varžybas transliavo ir iš Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių. 

“Mūsų tikslas – partnerystė su didžiausia televizija Lietuvoje ir olimpinio judėjimo viešinimas viso olimpinio ciklo metu, ne tik per pačias žaidynes.  Taip pat norime viešinti ir „LTeam“ rinktinės pasiruošimą olimpinėms žaidynėms”, - teigė Lietuvos olimpinio fondo direktorius Vitalijus Vasiliauskas. 

“TV3 televizija labai didžiuojasi galimybe pristatyti Lietuvos auditorijai olimpinių žaidynių transliacijas. Olimpiados visuomet pritraukia ne tik sporto mėgėjų dėmesį, bet sudomina ir tuos, kurie paprastai sportu nesidomi”, - kalbėjo TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. 

“Esu tikra, kad patyrusi komanda, kuri per didžiausius sporto renginius dar ir kuria specialias laidas, puikiai pasirengs ir pristatys žiūrovams geriausios kokybės įspūdingą sporto šventę”, - pridūrė L. Blaževičiūtė. 

TV3 televizija, tapusi oficialiu LTOK informaciniu partneriu, be Pjongčango ir Tokijo olimpinių žaidynių transliavimo taip pat viešins ir LTOK organizuojamus renginius - “Olimpinę dieną”, “LTeam olimpinį festivalį”, “LTeam sporto apdovanojimus” ir kitus.

 Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas