2016 / 09 / 06

„LTeam“ kviečia savaitgalį leisti aktyviai

Praūžus Rio karštinei Lietuvos olimpinė rinktinė „LTeam“ nori padėkoti už palaikymą visiems sirgaliams, mintimis ar gyvai buvusiems su sportininkais olimpinėse žaidynėse, taip pat – visiems Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) partneriams.

Simboliniu „ačiū“ visiems, buvusiems, esantiems ir būsiantiems kartu su rinktine, taps pirmą kartą organizuojama masinė akcija „LTeam“ savaitgalis“, vyksianti visoje Lietuvoje.

„Žaidynių metu mūsų sportininkai nuolat jautė palaikymą – tiek Rio arenose, tiek socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje, tad „LTeam“ jaučia malonią pareigą už tai atsidėkoti“, – kalbėjo Lietuvos olimpinio fondo direktorius Vitalijus Vasiliauskas. Jis pabrėžė, kad itin aktyviai olimpinę rinktinę palaikė ir oficialūs partneriai, organizavę specialias akcijas ir reklamos kampanijas, skatinę savo klientus stebėti varžybas, dalintis įspūdžiais ir siuntę linkėjimus į Rio de Žaneirą.

Visą savaitgalį, rugsėjo 9-11 dienomis, už simbolinį mokestį sportuoti kvies Lietuvos sporto klubai, aprangos ir įrangos išpardavimus skelbs sporto prekių parduotuvės, prisijungs ir kiti aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo propaguotojai.

Norint pasinaudoti „LTeam“ savaitgalio“ pasiūlymais reikia asmeniškai ar organizacijos vardu užsiregistruoti rinktinės puslapyje www.LTeam.lt, kur  galima rasti ir visų rugsėjo 9-11 d. akcijos dalyvių sąrašus bei konkrečius pasiūlymus.

„LTeam“ kviečia nepamiršti fiksuoti aktyvaus savaitgalio ir jo akimirkomis dalintis socialiniuose tinkluose, pridedant grotažymę #LTeamSavaitgalis.

Daugiau informacijos http://www.lteam.lt/renginiai/lteam-savaitgalisPartneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas