2017 / 01 / 13

LTeam festivalis tampa svarbiausiu žiemos renginiu

„Olimpinis žiemos festivalis yra renginys, kuris kasmet auga visomis prasmėmis – tiek programa, tiek rungčių įvairove, sudėtingumu bei dalyvių skaičiumi. Šiemet vyks net 11 sporto šakų varžybos, o rungčių bus dar daugiau, tikimės sulaukti virš 6 tūkstančių žiemos sporto gerbėjų“, - spaudos konferencijos metu kalbėjo Lietuvos olimpinio fondo direktorius Vitalijus Vasiliauskas.

 

LTeam olimpiniame žiemos festivalyje bus nemažai naujovių bei gausu pramogų šeimoms. Tikimasi, kad didelio ne tik vaikų dėmesio sulauks pramoginės Lietuvos sporto talismanų penkiakovės varžybos. Jų metų „Žalgirio“ Žalgirinis, „Lietuvos ryto“ Vilkas, „Snow Arenos“ Sniegius, „LTeam“ Ąžuolas ir kiti talismanai, vilkėdami savo kostiumus, rungsis dailiojo čiuožimo, ledo ritulio, šuolio nuo tramplyno ir kitose rungtyse.

 

Sostinėje itin populiarių „Vilnius Challenge“ multisporto varžybų organizatoriai šiemet pirmą kartą prisijungs prie olimpinio žiemos festivalio ir surengs „Winter Challenge“ varžybas. Visiškai naujo ir dar niekada Lietuvoje nevykusio renginio dalyvių laukia daug intrigos ir netikėtumų, nes rungčių sąrašas bus koreguojamas priklausomai nuo oro sąlygų.

 

Vienas „Winter Challenge“ organizatorių Rolandas Valaitis pasakojo, kad suplanuotos trys skirtingo lygio trasos – „Pro“ bus skirta profesionalams, „Fun“ - mėgėjams, o dar viena nesudėtinga 5 km. trasa bus skirta žiūrovams.

 

„Labai džiaugiamės besiregistruojančių dalyvių gausa. Mūsų minimalus planas buvo sulaukti 100 komandų, o dabar, likus dar keletui savaičių, jau užsiregistravo virš 200. Smagu, kad gausiai registruojamasi ne tik į „Fun“, bet ir į „Pro“ trasas, be to, sulaukėme kaimynų baltarusių antplūdžio“, - sakė R. Valaitis.

 

Pernai itin didelio susidomėjimo sulaukusių „Ledo kirčio“ varžybų vienas organizatorių Kęstutis Skrupskelis šiemet žada dar solidesnį renginį. Organizatoriams pavyko į Lietuvą pakviesti vieną ryškiausių laipiojimo ledu žvaigždžių pasaulyje, PETZL komandos atletą Robertą Jasperą, kuris renginyje atliks parodomąjį lipimą technine trasa, po to skaitys pranešimą ir ves diskusiją apie ledo laipiojimą.

 

„Šiemet vyks dviejų rungčių varžybos techninėje, daugiau nei 10 m aukščio lipimo trasoje bei greitojo lipimo 7 m aukščio trasoje. Tikimės, kad „Ledo kirtyje“ dalyvaus apie 100 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio“, - kalbėjo K. Skrupskelis, kuris pernai pats buvo šių varžybų dalyvis, o šiemet prisijungė prie organizatorių komandos.

 

Druskininkų „Snow Arenos“ generalinis direktorius A. Stasiukynas dėkojo „LTeam“, kad jie priverčia areną kasmet pasitempti, priimant Lietuvos olimpinį žiemos festivalį. 


„Arenos viduje neseniai pakeitėme sniegą, dalyvių lauks visiškai naujas sniegas. Baigta įrengti ledo ritulio aikštelė, kuri šiemet dar be stogo, tačiau kitąmet jau bus su juo. Patobulinta ledo siena, padarytos naujos ledo kliūtys“, - sakė A. Stasiukynas. 

 

LTeam olimpinio žiemos festivalio metu vyks ir Lietuvos mokyklų žaidynių finalai, kuriuose varžysis 7 sporto šakų atstovai, laukiama atvykstant net 700 mokinių. Pirmą sykį žiemą vyks ir kai kurių vasaros sporto šakų finalai, o pačios varžybos vyks 2 dienas.

 

Tuo pačiu metu moksleiviams ir pedagogams bus surengti ir „Olimpinės kartos“ mokymai, kuriuose sporto fotografai, žurnalistai ir renginių organizatoriai dalinsis savo patirtimi.

 

Mažiesiems festivalio dalyviams bus suteikta galimybė drauge su ledo meistrais kurti didžiules ledo skulptūras. Planuojama ir didelė pramoginė programa, festivalio dalyviams pasirodys „X Faktoriaus“ finalininkai, turbūt tai bus vienas pirmųjų jų pasirodymų jau po “ X faktoriaus“  finalo kovos.

 

Ketvirtasis olimpinis festivalis vyks vasario 4 dieną Druskininkuose. Organizatoriai kviečia drąsiai dalyvauti visus norinčius, nebūtinai aktyviai sportuojančius. Visiems dalyviams bus įteikti renginio pasai, kuriuose už kiekvieną įveiktą rungtį jie gaus po antspaudą. Surinkę tam tikrą kiekį antspaudų dalyviai bus apdovanoti atminimo medaliais, suvenyrais ir prizais.

 

Daugiau informacijos apie festivalį ir registracija puslapyje www.lteam.lt.

 Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas