2017 / 08 / 22

LTeam automobiliai - dar dviems federacijoms

Nuo šiol Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės atstovai į varžybas ir treniruočių stovyklas vyks nauju, specialiai sportininkams pritaikytu LTeam autobusiuku, o Lietuvos dviračių treko rinktinė džiaugsis lengvuoju LTeam automobiliu.

Jų raktelius Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė antradienį įteikė Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės ir Lietuvos dviračių sporto federacijų atstovams.

„Ši parama – tai mūsų sportininkų pasiekimų ir jų trenerių Jurijaus Moskvičiovo ir Jevgenijaus Kliosovo sunkaus darbo įvertinimas. Tikiuosi, kad jaunimas supranta, kad nuo šiol galės patogiai keliauti į varžybas jų vyresniųjų kolegų pastangų bei rezultatų dėka ir bus įkvėpti atsidėkoti jiems savo pergalėmis“, - kalbėjo Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos generalinis sekretorius Viačeslavas Kalininas.

Lteam penkiakovei2

Lietuvos dviračių sporto federacijos generalinė sekretorė - direktorė Rasa Ališauskienė džiaugėsi: „Automobilį gavome pačiu laiku, jau ketvirtadienį jis išvyksta į „Baltic Chain Tour" pirmąjį etapą. O Panevėžyje jį perduosime geriausiems mūsų treko dviratininkams – Lietuvos dviračių treko rinktinei“.

Alisauskienme

Be šiuolaikinės penkiakovės ir dviračių sporto atstovų, šiais metais LTOK naujas transporto priemones įteikė ir Lietuvos irkluotojams bei buriuotojams.

DSC 0490

 Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas