2016 / 03 / 16

LMŽ: Ruklos futbolininkės tapo čempionėmis

Alytuje rinkosi kaimo vietovių mokyklų mergaičių Lietuvos mokyklų žaidynių futbolo 5x5 finalinių varžybų dalyvės.

Čempionėmis tapo Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko pagrindinės mokyklos futbolininkės, kurios finalinėse varžybose pasiekė tris pergales ir iškovojo aukso medalius.

Ruklos sportininkės 3:0 nugalėjo Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokyklos komandą, 4:0 įveikė Klaipėdos rajono Dovilų pagrindinės mokyklos futbolininkes ir 6:1 sutriuškino Alytaus rajono Alovės pagrindinės mokyklos rinktinę.

„Tikimės pirmą vietą iškovoti ir Lietuvos mokyklų žaidynių miestų čempionate, nes atstovausime Jonavos regionui“, – po finalinių kovų šypsojosi Eglė Kazlauskienė. – Sportuojame kiekvieną dieną, dirbame nuo aštuonerių metų, dalis mergaičių jau yra Lietuvos U15 rinktinės narės, todėl tikimės dar sykį iškovoti pirmąją vietą. Aš pati dirbu ir Jonavos sporto centre, tai čia treniruojasi daug mergaičių iš Ruklos, mes ir prieš didesnius miestus laimime. Šiuo metu jau turiu penkias pirmokes, kurios lanko futbolą ir turi į ką lygiuotis. Su savo merginomis neturiu jokių problemų, pradžia buvo sunki, tačiau dabar viskas gerai. Aš, kaip trenerė, griežta, reikli, galite mergaičių paklausti. Tačiau dabar jau dirbti lengva, nes išliko tik stipriausios ir sėkmingai keliaujame toliau“.

Antros liko finalų šeimininkės Alovės pagrindinės mokyklos futbolininkės, kurios iškovojo 2 pergales ir patyrė 1 nesėkmę. Dėl trečiosios vietos kovojo Vidiškių pagrindinė mokykla ir Dovilų pagrindinė mokykla. Rungtynės baigėsi lygiosiomis. Dėl geresnio praleistų-įmuštų įvarčių santykio trečiąją vietą užėmė ukmergiškės.