2016 / 02 / 16

Lilehameryje paminėta Vasario 16-oji

Antradienio vakarą Lilehameryje paminėti Vasario 16-osios susirinko jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse dalyvaujantys sportininkai, jų treneriai, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) vadovai, palaikyti sportininkų atvykę šeimų nariai ir žaidynėse dirbantys lietuviai savanoriai. Valstybės atkūrimo dieną kartu paminėjo ir olimpinis čempionas Algimantas Šalna, kuris į jaunimo olimpines žaidynes atvyko su savo treniruojama JAV biatlono komanda.

Daug laiko ne Lietuvoje praleidžiantiems jauniesiems sportininkams LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė linkėjo niekada nepamiršti savo tėvynės ir patirti daug džiugių akimirkų atstovaujant mūsų šaliai šiuo metu vykstančiose jaunimo žaidynėse ir svarbiausiuose gyvenimo startuose, kurie jaunųjų olimpiečių dar laukia ateityje.

„Atminkite, nesėkmių nebūna, yra tik pamokos,“ – jauniesiems sportininkams sakė D.Gudzinevičiūtė.

Skambučiu sportininkus ir trenerius pasveikino ir Seimo narys, jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Juras Požela.

Visi susirinkę sugiedojo Lietuvos himną ir keletą valandų pabendravo neformalioje aplinkoje. Sportininkai po šventės išvyko stebėti bobslėjaus varžybų.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas