2015 / 06 / 04

Lietuvos rinktinė išlydėta į Europos žaidynes Baku

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete vyko sportininkų palydos į pirmąsias Europos žaidynes Azerbaidžano sostinėje Baku. Į renginį susirinkusius Lietuvos delegacijos narius sveikino ir sportininkams sėkmės linkėjo Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius ir Azerbaidžano ambasados pirmasis sekretorius  Rufan Nabiyev.

„Tai, kad dalyvausite pirmose Europos žaidynėse jau yra svarbus pasiekimas. Nenusiminkite, jei patirsite nesėkmę, tegul tai suteikia motyvacijos siekti gerų rezultatų ateityje. Mes jumis didžiuojamės ir labai lauksime sugrįžtant“, – į sportininkus kreipėsi Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė.

„Europos žaidynės – dar viena, nauja galimybė mūsų sportininkams pasirodyti pasauliui. Linkiu gerų startų ir sėkmingų finišų“, – rinktinės nariams linkėjo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Lietuvos rinktinės kapitonu paskirtas dziudo imtynininkas Marius Paškevičius. Jam Seimo pirmininkė iškilmingai įteikė Lietuvos vėliavą.

„Dėkoju už pasitikėjimą, man tai yra didelė garbė, stengsiuosi pateisinti lūkesčius“, - tvirtai laikydamas vėliavą sakė rinktinės kapitonas.

Sportininkai renginyje dalyvavo pasipuošę nauja rinktinės „LTeam“ apranga, kurią sukūrė ir pagamino bendrovė „Audimas“. Prieš iškilmes krepšininkės Erika Liutkutė, Eglė Tarasevičiūtė, Kornelija Balčiūnaitė, baidarininkai Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas, Ignas Navakauskas bei kanojininkas Henrikas Žustautas dalyvavo kolekcijos fotosesijoje.

„Esame ilgalaikis LTOK rėmėjas ir džiaugiamės nauju bendru projektu - vienybės įkvėpta, pirmąja „LTeam“ aprangos kolekcija. Didžiuojamės galėdami patirtimi, idėjomis ir darbais prisidėti prie Lietuvai reikšmingų įvykių. Mūsų šalį atstovaujantys sportininkai kiekviename žingsnyje turi jausti visų mūsų palaikymą, tai jiems suteikia taurumo, jėgos, energijos ir pasitikėjimo. „Lteam“ aprangą, kurią sukūrėme ne tik sportininkams vykstantiems į Europos žaidynes Baku, mūsų parduotuvėse jau gali įsigyti sporto sirgaliai ir aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjai“ – sakė AB „Audimas“ generalinė direktorė Jurgita Budienė. 

Europos žaidynėse Lietuvą atstovaus 73 atletai. Lietuvos sportininkai rungsis šiose disciplinose: baidarių/kanojų irklavimas, boksas, dviračiai, gimnastika, imtynės, stalo tenisas, šaudymas, šaudymas iš lanko, plaukimas, šuoliai į vandenį, paplūdimio tinklinis, triatlonas, badmintonas, dziudo, krepšinis 3x3, sambo. Europos žaidynes transliuos TV6.

PL4 3605
PL4 3656
PL4 3692
PL4 3685
PL4 3727
PL4 3624
PL4 3738
PL4 3703
PL4 3824
PL4 3750
PL4 3924
PL4 3879
PL4 3868
PL4 3789


Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas