2016 / 08 / 09

Lietuvos dvivietės – finale

Ketvirtosios olimpinių žaidynių dienos rytą Rio de Žaneire startavo vienvietes valtis irkluotojantys Armandas Kelmelis ir Lina Šaltytė, dvivietę irkluotojančios Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė bei Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis.

Iki finalų atsiyrė moterų ir vyrų dvivietės. Irkluotojos distanciją įveikė per 6 min. 52,46 sek. ir nuo pirmąją vietą užėmusių graikių atsiliko 0,47 sek. Moterų dviviečių plaukime trečiąją vietą užėmė ir taip pat į finalą pateko amerikietės. Lietuvės varžysis A finale, o į B finale susitiks į pirmąjį pusfinalio trejetuką nepatekusios  Naujosios Zelandijos, Vokietijos ir Kinijos sportininkės. A finale lietuvės taip pat kovosu prancūzėmis, britėmis ir lenkėmis.

Užtikrintai į finalą įplaukė Sauliaus Ritterio ir Mindaugo Griškonio irkluojama dvivietė. Sportininkai visą laiką pirmavo ir finišavo per 6 min. 14,61 sek. Pusfinalyje antri finišavo italai, nuo mūsiškių atsilikę 0,63 sek., treti – prancūzai (1,54 sek.). Finale lietuviai varžysis su italais, graikais, kroatais, norvegais ir britais.

Abu vienvietes irkluojantys sportininkai, Armandas Kelmelis ir Lina Šaltytė, ketvirtfinaliuose finišavo penkti, į pusfinalius pateko 1-3 plaukime užėmę sportininkai, tad lietuviai toliau kovos dėl 13-24 vietų.

D.Vištartaitė ir M.Valčiukaitė finale startuos ketvirtadienį 16.04 val. Lietuvos laiku, Saulius Ritteris ir Mindaugas Griškonis - 16.24 val.

Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body loto

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web IDW logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2