2015 / 07 / 25

Lietuvos delegacija įsikūrė Tbilisyje

Sekmadienį Tbilisyje prasidės tryliktasis Europos jaunimo olimpinis festivalis. Naktį iš penktadienio į šeštadienį į Gruzijos sostinę atvyko jaunieji Lietuvos sportininkai, treneriai ir medikai. Lietuvos delegacija skrido per Minską, skrydžiai tiek Vilniuje, tiek Minske buvo trumpam atidėti, tad Tbilisio oro uoste mūsų delegacija atsidūrė 3:20 val., pusvalandžiu vėliau nei planuota.

Sportininkai jaučiasi gerai, nors teko keliauti naktį, tvyrojo gera nuotaika, kelionės metu tarp skirtingų sporto šakų atstovų mezgėsi draugystė.

Oro uoste delegaciją pasitiko misijos vadovas Einius Petkus ir jo pavaduotoja Lina Vaisetaitė, atvykimo salėje išdalino akreditacijas, o kaimelyje komandų vadovams įteikė kambarių raktus.

Tbilisis kaimelis 2 of 2

Kambariuose gyvena po 2-3 žmones. Kiekvienas atvykęs ant lovos rado higienos priemonių ir kuprinę su festivalio atributika bei suvenyrais.

Tbilisis kaimelis 1 of 23

Kaimelis kažkuo primena pirmųjų Europos žaidynių gyvenamąją vietą, nors yra mažesnis, kompaktiškesnis.

Tbilisis kaimelis 10 of 23

Viskas organizuota kaip tikrose žaidynėse: balkonuose plazda komandų vėliavos, sportininkams įrengta erdvi valgykla, sporto salė, baseinas, savitarnos skalbykla, delegacijai talkina savanoriai.

Tbilisis kaimelis 16 of 23

Šiek tiek keista kaimelyje matyti daug užrašų kinų kalba ir pačių kinų. Jie statė ir įrenginėjo kaimelį ir liko dirbti techninio darbo festivalio metu.

Tbilisis kaimelis 9 of 23

Kaimelyje jau gyvena visi sportininkai, tiesiai iš stovyklos Gori mieste šiandien atvyko dziudo imtynininkai. Ryte po pusryčių į treniruotes išskubėjo plaukikai. Treneriai derina treniruočių ir varžybų grafikus.

Vakare vyks misijos ir komandų vadovų pasitarimas, o sekmadienį 20 val. vietos laiku prasidės festivalio atidarymo ceremonija.

Tbilisis kaimelis 5 of 23Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas