2017 / 02 / 15

Lietuvių startai Erzurume tęsiasi

Trečiąją Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio Erzurume dieną apmaudžiai lietuviams pasibaigė greitojo čiuožimo trumpuoju taku finalas. 

Finale Salvijus Ramanauskas, susidūręs su Prancūzijos sportininku, griuvo ir buvo diskvalifikuotas. 

Galingai startavęs lietuvis laimėjo savo grupės atrankos čiuožimą, o pusfinalyje užėmė antrą vietą ir pateko į A finalą. 

Finale likus vos vienam ratui, Salvijus Ramanauskas čiuožė trečioje pozicijoje, tačiau jo viltis iškovoti medalį sužlugdė diskvalifikacija. 

„Tokia jau yra greitojo čiuožimo specifika ir nieko nepadarysi. Žinoma, apmaudu, sportininkas nusiminęs, bet rytoj bus nauja diena, Salvijaus laukia nauji startai 500 m ir 1000 m distancijose, taigi dar viskas prieš akis“, - optimizmo neprarado Erzurumo arenoje Lietuvos sportininką palaikiusi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Trečiadienį savo pasirodymą baigė ir dailiojo čiuožimo atstovė Valerija Keda, kuri surinko 91,61 taško ir užėmė 14 vietą. Po trumposios programos lietuvė su 31,72 taško buvo 15-ta, o laisvojoje programoje surinko 59,89 taško ir pakilo laipteliu aukštyn. 

Nugalėtoja tapo rusė Alina Zagitova, neturėjusi sau lygių varžovių ir surinkusi net 187,06 taško, antroje vietoje likusi ukrainietė Anastasia Gožva pelnė 127,18 taškus, o bronzos medalininkė italė Lucrezia Gennaro – 125,53 tšk.

Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė Valerijos Kedos pasirodymą įvertino teigiamai: „Sportininkė pasiekė aukščiausią rezultatą savo karjeroje, ji kovojo, atidavė visas jėgas.  Čia įvyko jos debiutas, pirmas pasirodymas tokios svarbos varžybose ir manau ši patirtis Valerijai suteiks motyvacijos siekti aukštų rezultatų“. Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas