2014 / 02 / 07

Lietuviai buvo energingi ir pastebimi

Lietuvos delgacija žaidynių atidarymo parade

atidarymas socio deglas

Dega žaidynių ugnis

„Mojavau vėliava iš visos širdies. Už visą Lietuvą“, - po Sočio olimpinių žaidynių atidarymo pakiliai kalbėjo mūsų šalies vėliavą iškilmėse nešęs Deividas Stagniūnas.

Lietuvos sportininkai dar vykstant olimpinių žaidynių atidarymui dalijosi įspūdžiais ir nuotraukomis „Facebook“ tinkle.

„...Nėra žodžių“, - parašė kalnų slidininkė Ieva Januškevičiūtė. Jai antrino Rokas Zaveckas: „Trūksta žodžių. Įspūdinga“.

Panašiai jau po atidarymo kalbėjo ir dalyvių parade Lietuvos trispalve energingai mojavęs mūsų šalies delegacijos vėliavnešys ledo šokėjas Deividas Stagniūnas: „Viskas labai patiko. Įspūdis nepakartojamas. Nežinau net kaip nupasakoti. Vėliava buvo lengvutė. Mojavau ja iš visos širdies. Už visą Lietuvą“.

Ryškia apranga iš tolo pastebimi lietuviai žygiavo 41-mi tarp visų žaidynėse dalyvaujančių 87 šalių. Stadiono taku paskui D.Stagniūną žengė jo šokių partnerė Isabella Tobias, kalnų slidininkai I.Januškevičiūtė ir R.Zaveckas, slidininkai Ingrida Ardišauskaitė ir Vytautas Strolia, čiuožėja Agnė Sereikaitė, jų treneriai, medikai, olimpinis atašė Antanas Muraška, misijos vadovės Vida Vencienė ir Lina Vaisetaitė.

„Renginys man labai patiko. Jis buvo gražus, neištęstas“, - teigė 1988 m. olimpinė čempionė V.Vencienė. Kai pati sportavo, ji neturėjo progos dalyvauti atidarymo ceremonijose, nes jau kitą dieną laukdavo startas. Kaip sakė kita misijos vadovė Lina Vaisetaitė, laukimas neprailgo, skirtingai nei vasaros žaidynėse sportininkai matė visą atidarymą. "Visi mūsų sportininkai žaidynių atidaryme dalyvavo pirmą kartą, visų akys spindėjo, o paskui - nuotraukomis spindėjo visas "feisbukas" - sakė L.Vaisetaitė.

Garbės svečių tribūnoje atidarymą stebėjo Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius su žmona, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, generalinis sekretorius Valentinas Paketūras, KKSD generalinis direktorius Klemensas Rimšelis su žmona.

atidarymas socio neissiskleide ziedas

Tiesa, įspūdinga ceremonija Sočyje neapsiėjo be nesklandumų – neišsiskleidė vienas iš penkių olimpinių žiedų.

Sočio žiemos olimpines žaidynes atidarytomis pasklebė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, o olimpinę ugnį kartu uždegė Rusijos sporto legendos Vladislavas Tretjakas ir Irina Rodnina.

Olimpinį deglą stadione pirma nešė tenisininkė Marija Šarapova, J.Isinbajeva, imtynininkas Aleksandras Karelinas ir gimnastė Alina Kabajeva.

Įspūdingoje meninėje programoje buvo apžvelgra Rusijos istorija ir geografija, įvairių sričių pasiekimai, literatūros ir filmų garsiausi herojai.

 atidarymas socio5

Buvo daug įspūdingų akimirkų



Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas