2017 / 11 / 29

Lapkričio „Olimpinė panorama“

LTOK interneto svetainėje (Naujienos ir media) galite skaityti lapkričio mėnesio žurnalą „Olimpinė panorama“. Jame plačiai rašoma apie Lietuvos žiemos olimpinės rinktinės kandidatų pasirengimą Pjongčango žaidynėms, pristatoma olimpiečiams sukurta „Audimo“ paradinė apranga. Informuojama apie Europos olimpinių komitetų rinkimus ir apie tai, kad LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė perrinkta EOK vykdomojo komiteto nare.

Apie šalies sporto medikų rūpesčius pasakoja ilgametis Lietuvos olimpiečių gydytojas Dalius Barkauskas. Apie viso Lietuvos sporto problemas federacijų vadovai kalbėjo LTOK vykdomojo komiteto išplėstiniame išvažiuojamame posėdyje Birštone.

Tokijo olimpinės rinktinės kandidatai kalba apie pirmąją žvalgybinę treniruočių stovyklą Japonijoje, o naujasis Lietuvos kilnaus sportinio elgesio komiteto prezidentas olimpietis Marius Paškevičius – apie dalyvavimą tarptautiniame kongrese Izraelyje bei apie šio komiteto planuojamus darbus namuose.

Legendinė buriuotoja Gintarė Volungevičiūtė Sheidt informuoja apie sportinės karjeros pabaigą ir apie tai, kuo žada užsiimti ateityje. Ji taip pat dalinasi mintimis apie jaunųjų buriuotojų rengimą.

Žurnale aptariamas pasibaigęs dviračių treko sezonas, skaitytojai supažindinami su svarbiausiais šį mėnesį jau vykusiais bei artimiausiais LTOK renginiais.

Kaip įprasta, spausdintą žurnalo versiją rasite:

Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete,

Kūno kultūros ir sporto departamente,

Lietuvos olimpinio sporto centre,

Lietuvos olimpinėje akademijoje,

Olimpiečių asociacijoje,

sporto klubuose „Impuls“,

Lazdynų baseine,

SEB arenoje,

 „Sportima“ arenoje,

prekybos centre „Ozas" esančiame sporto klube „VS-Fitness“.

Sporto muziejuje Kaune ir kitur.

Elektroninę žurnalo versiją rasite čia

 Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas