2017 / 09 / 04

Kvietimas tapti jaunuoju ambasadoriumi

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kviečia dalyvauti Jaunojo ambasadoriaus konkurse ir drauge su Lietuvos rinktine vykti į vasaros Jaunimo olimpines žaidynes („JOŽ“) Buenos Airėse, Argentinoje 2018 m. spalio 6 – 18 dienomis.

JOŽ Jaunųjų ambasadorių programa startavo 2010-aisiais. Jos tikslas – puoselėti, viešinti ir skleisti olimpinio judėjimo vertybes, tokias kaip pagarba, draugystė, meistriškumas. Taip pat  -  skatinti teigiamus pokyčius bendruomenėse, ugdyti ateities lyderius, įtraukiant sportininkus į švietėjišką „Išmok ir dalinkis“ programą. Ši programa vyksta paraleliai sporto varžyboms jaunimo olimpinių žaidynių metu. Jaunieji ambasadoriai gyvena Olimpiniame kaimelyje kartu su sportininkais, turi galimybę pajausti olimpinę atmosferą ir tuo pačiu prisidėti prie šios atmosferos sklaidos. 

Reikalavimai kandidatams, norintiems dalyvauti Jaunųjų ambasadorių programoje:

-          20 – 25 metų amžiaus;

-          Kaip sportininkas(-ė) dalyvavo Europos jaunimo olimpiniame festivalyje/ Jaunimo olimpinėse žaidynėse arba kituose olimpinio judėjimo renginiuose (atstovavo mokyklai Lietuvos mokyklų žaidynėse arba dalyvavo Olimpinės kartos projekto veiklose);

-          Geri anglų kalbos įgūdžiai (gebėjimas lengvai komunikuoti anglų kalba), kelių užsienio kalbų žinojimas - privalumas;

-          Iniciatyvumas, kūrybingumas, gebėjimas savarankiškai organizuoti savo veiklą, bet tuo pačiu dirbti virtualioje komandoje;

-          Noras įgauti patirties tarptautiniame kontekste;

-          Mėgstantis(-i) ir aktyviai naudojantis(-i) socialinius tinklus informacijos sklaidai. 

Lūkesčiai.

Mes tikimės, kad atrinktas Jaunasis ambasadorius(-ė):

-          Aktyviai dalyvaus ir skatins jaunuosius Lietuvos sportininkus dalyvauti TOK Švietimo programoje, vyksiančioje Jaunimo olimpinių žaidynių metu.

-          Burs komandą, pats laikysis ir savo pavyzdžiu demonstruos jauniesiems sportininkams olimpinio judėjimo vertybių, tokių kaip pagarba, draugystė, meistriškumas, svarbą.

-          Padrąsins jaunuosius Lietuvos sportininkus bendrauti tarpusavyje bei su kitų šalių sportininkais, padės jiems įveikti kalbos barjerus.

-          Bus veiklus, savarankiškai organizuos veiklas, puoselėjančias olimpinio judėjimo vertybes, ir ieškos būdų bendrauti su sportininkais, dalyvausiančiais JOŽ.

-          Padės viešinti savo veiklą bei Lietuvos rinktinės dalyvavimą vasaros Jaunimo olimpinėse žaidynėse. Bus aktyvus pats ir ragins kitus rinktinės narius dalintis nuotraukomis, įspūdžiais, komentarais socialiniuose tinkluose. 

Įsipareigojimai.

Atrinktas Jaunasis ambasadorius turės:

-          Rasti galimybę (laiko) dalyvauti Jaunųjų ambasadorių seminare, vyksiančiame 2018 m. balandžio mėn., jei jo (jos) kandidatūra bus atrinkta. Iš 100 programos dalyvių 50 bus atrinkti ir pakviesti dalyvauti seminare. Jų kelionės išlaidas apmokės Tarptautinis olimpinis komitetas.

-          Vykti su Lietuvos rinktine į vasaros Jaunimo olimpines žaidynes 2018 m. spalio 6 – 18 dienomis. Jaunojo ambasadoriaus rolė – neatlygintina, vykdoma savanoriškais pagrindais, tačiau su kelione susijusias išlaidas (lėktuvo bilietų, nakvynės, maitinimo) apmokės LTOK kartu su Tarptautiniu olimpiniu komitetu.

-          Dalyvauti spaudos konferencijose, dalinti interviu, fotografuotis, dalyvauti visuose rinktinės renginiuose – palydėtuvėse ir t.t.

-          Dalyvauti tarptautinio olimpinio komiteto rengiamuose virtualiuose mokymuose.

-          Skirti laiko organizuoti ir dalyvauti virtualiose diskusijose su jaunaisiais Lietuvos sportininkais, dalyvausiančiais JOŽ.

-          Jei bus pakviestas, dalyvauti interviu (gyvai arba virtualiai), kuriame galėsime toliau įvertinti kandidato tinkamumą būti jaunuoju ambasadoriumi (-e). 

Savo anketą, motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą (pastaruosius du – anglų kalba) pateikti LTOK Olimpinio sporto direkcijai el. paštu lina@ltok.lt (Linai Vaisetaitei) iki rugsėjo 15 d.

Išsamus projekto aprašymas anglų kalba čia. 

Projekto video čia. Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas