2016 / 08 / 12

Krepšininkų žygis: trys pergalės iš trijų galimų

Atkakliose, nervingose ir permainingose olimpinio turnyro B grupės lyderių rungtynėse Lietuvos krepšininkai įveikė patyrusią Argentinos komandą 81:73 (16:15, 14:12, 27:22, 24:24).

Trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovoję lietuviai jau užsitikrino kelialapį į olimpinių žaidynių ketvirtfinalį. Audringai kelių tūkstančių savo sirgalių palaikyti argentiniečiai liko su dviem laimėjmais. Tiek pat turi ir kroatai. Po vieną pergalę laimėjo ispanai ir brazilai, tuščiomis žengia tik Nigerijos komanda.

Rezultatyviausiai Lietuvos komandoje su argentiniečiais žaidė Mindaugas Kuzminskas (23 taškai), Mantas Kalnietis (17) ir Jonas Mačiulis (10).

Argentiniečius į priekį vedė ryškiausios žvaigždės - keturiskart NBA čempionas Manu Ginobili (22 taškai), Andresas Nocioni (14), Liusas Scola (12).

Lietuvos krepšininkai karaliavo po krepšiais, kovą dėl atšokusių kamuolių laimėję net 51:29. Vien Jonas Valančiūnas atkovojo 10 kamuolių.

Pirmajame olimpinio turnyro etape lietuvių dar laukia dvikovos su Ispanijos (rugpjūčio 13 d.) ir Kroatijos (rugpjūčio 15 d.) rinktinėmis.

„Labai sunkios rungtynės. Visomis prasmėmis. Matėte varžovų sirgalių palaikymą. Juolab, tai labai gera komanda. Jie jautėsi kaip namie. Džiaugiuosi, kad vyrai parodė charakterį, nors buvo pakankamai sunku“, – po rungtynių sakė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas.

Jis džiaugėsi itin sėkmingu M.Kuzminsko pasirodymu ir tuo, kad kaskart atsiranda vis naujas lyderis: "Mūsų komanda labai nenuspėjama. Vieną dieną Jonas Mačiulis, kitą - Mindaugas Kuzminskas, dar kitą – Paulius Jankūnas, o dabar laukiame, kai Jonas Valančiūnas iššaus. Visą laiką gerai žaidžia Mantas Kalnietis, tik jam reikia daugiau poilsio. Jis truputį per ilgai buvo aikštėje."Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas