2013 / 11 / 16

Komisija „Moterys ir sportas“ pradeda veiklą

Lapkričio 15 d. įvyko pirmasis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto komisijos „Moterys ir sportas“ susirinkimas. Aptarti naujosios komisijos darbo nuostatai, apžvelgtos galimos veiklos kryptys ir sutarta dėl esminių gairių, kurios padėtų Lietuvos sportininkėms gerinti savo sportinius rezultatus bei paskatintų siekti savirealizacijos įvairiose sporto veiklą administruojančiose institucijose.

Komisijos posėdį pradėjo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, kuri yra ir Europos olimpinių komitetų „Moterys ir lygybė sporte“ komisijos narė. Ji pasveikino posėdžio dalyves – moteris, kurios sporto bendruomenei ir visuomenei jau yra nusipelniusios savo profesine, visuomenine ar akademine veikla.

„Komisijoje „Moterys ir sportas“ susibūrė ne tik skirtingų sričių profesionalės, bet, kaip parodė pirmasis mūsų susirinkimas, entuziastingai nusiteikusios ir bendrų tikslų vienijamos moterys. Tikiu, kad tai leis drauge inicijuoti ir įgyvendinti įvairius su sportu susijusius projektus, padėsiančius Lietuvos moterims sėkmingai įveikti įvairius sportinius ir profesinius iššūkius“, – sakė komisijos pirmininkė D. Gudzinevičiūtė.

Posėdyje aptarti artimiausi komisijos darbai ir planuojami LTOK projektai. Vieną iš jų – sporto ir lyderystės mokymams bei praktiniams užsiėmimams skirtą projektą, finansuojamą Tarptautinio olimpinio komiteto, LTOK organizuos drauge su Lietuvos visuomenės veikėja ir aktyvia sporto populiarintoja Ona Baboniene. O. Babonienė, kurios kandidatūrą LTOK pateikė Tarptautinio olimpinio komiteto Moterų ir sporto komisijos apdovanojimui, šiemet vienintelė iš Europos pelnė šį įvertinimą.

LTOK komisijoje „Moterys ir sportas“ yra 10 narių: Daina Gudzinevičiūtė, Ona Babonienė, Marija Aušrinė Pavilionienė, Dalia Teišerskytė,  Agnė Vanagienė, Irena Čikotienė, Joana Bartaškienė, Nelė Žilinskienė, Ramunė Žilinskienė ir Vaida Masalskytė.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas