2018 / 02 / 14

Klaipėdoje startuoja "Svajonių komandų" renginiai

Britų taryba kartu su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu Klaipėdos regione įgyvendina projektą „Svajonių komandos“. Šiuo projektu siekiama skatinti Klaipėdos regiono mokyklų bendradarbiavimą bei fizinio aktyvumo didinimą mokyklose, per sportines veiklas siekiant ugdyti mokinių lyderystės savybes ir  mokiniams reikalingas XXI amžiaus kompetencijas.

Jau rytoj, vasario 15 d. 9.00 val. M. Mažvydo progimnazijoje vyks „Žemynos“ progimnazijos, M. Gorkio progimnazijos, M. Mažvydo progimnazijos ir "Santarvės" progimnazijos jaunųjų lyderių organizuojamas didysis festivalis mažiesiems. Šios mokyklos įgyvendino visus projekto etapus, o rytoj jaunieji lyderiai surengs sporto renginį su įvairiomis estafetėmis ir varžybomis mažiesiems.

Projekte „Svajonių komandos“ dalyviai turi įgyvendinti tris etapus. 1-jame etape vyko pedagogų apmokymai, 2-jame – mokinių,  3-jame – vyresnieji mokyklos mokiniai su įgytu žinių bagažu, pedagogų konsultacijomis ir suteiktomis priemonėmis organizuoja sporto festivalį mažiesiems.

Sportas – tai universali priemonė, ugdanti ne tik žmogaus fizines galimybes, bet ir pasitikėjimą savimi, lyderystę. Tai didelis komandinis darbas, reikalaujantis organizacinių sugebėjimų bei juos ugdantis.  

Sportas vaikams – tai mokymasis bendrauti, bendradarbiavimas, džiaugsmas pasiektomis pergalėmis, vertinimas kiekvieno komandos nario, „perlipimas“ per save ir drąsus žengimas į ateitį bei pasitikėjimas savimi ir savo jėgomis.

Visa tai ir dar daugiau gali būti pasiekiama per fizinio aktyvumo veiklas!

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.

Informacija apie projektą.Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt Maxima logo web Wake your body TOY logo colour 2000px v02 OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web RC logo web glimstedt nike l r impuls audimas 176x108px2

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas