2014 / 02 / 06

Kelionė su nuotykiais

Latvijos ir Lietuvos olimpinių delegacijų palydos Rygoje

Kalnų slidininkų ir šalies olimpinės delegacijos vadovų kelionė iš Vilniaus į Rygą neapsiėjo be nuotykių – Panevėžyje teko keisti autobusą

Vieną Panevėžio degalinę apie penktą valandą ryto netikėtai užpildė žaliai apsirengusių žmonių būrelis. Sustirę nuo šalčio jie skubėjo šildytis arbata ir kava. Vėliau visi sugužėjo į privažiavusį autobusą. Dar po kelių valandų tie patys žmonės jau sėdėjo lėktuve, iš Rygos skrendančiame į Sočį.

Taip kelionė į žiemos olimpinių žaidynių sostinę prasidėjo Lietuvos kalnų slidininkams Ievai Januškevičiūtei ir Rokui Zaveckui, treneriui Giedriui Zaveckui, olimpinės rinktinės vadovams Dainai Gudzinevičiūtei, Valantinui Paketūrui, Antanui Muraškai, medikams, Kūno kultūros ir sporto departamento generaliniam direktoriui Klemensui Rimšeliui, žurnalistams.

Trečią valandą nakties prie Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) būstinės Vilniuje sėdę į autobusą, jie pajudėjo Rygos link – iš čia buvo numatytas bendras su Latvijos olimpine rinktine skrydis į Sočį.

Tačiau netrukus paaiškėjo, kad autouse sugedo šildymo sistema. Iš pradžių juokavę apie netikėtą išbandymą, vėliau keleiviai ėmė gūžtis nuo šalčio. LTOK vadovai nusprendė – rizikuoti sportininkų sveikata negalima. Po keliolikos skambučių telefonu pavyko rasti kitą autobusą, į kurį Panevėžyje ir persėdo olimpiečiai ir kiti delegacijos nariai.

I.Januškevičiūtė ir R.Zaveckas – paskutiniai Lietuvos sportininkai, atkeliaujantys į Sočį. Kiti septyni mūsų šalies atstovai jau anksčiau pasiekė olimpinius kaimelius.

Kalnų slidininkai startuos antroje olimpiados pusėje. Tad po vasario 7 d. vyksiančio žaidynių atidarymo jie treniruosis kalnuose prie Sočio. Todėl jų bagaže prie lagaminų ir ryšulių su slidėmis – jų olimpiaos debiutantai įsidėjo po keturias poras – atsirado ir lanksčios lazdos, skirtos pastatyti trasai..

Olimpinės rinktinės gydytojas Dalius Barkauskas ir masažuotojas Marius Matulionis į Sočį vežasi ne tik asmeninius daiktus, bet ir po sulankstomą masažo stalą. D.Barkausko lagamine pusę vietos užima įvairūs medikamentai.

Rygos oro uoste, vos pridavę bagažą, kartu su daug gausesniu Latvijos olimpiečių būriu lietuviai atsidūrė VIP salėje. Čia buvo surengtos palydėtuves, kuriose dalyvavo Latvijos prezidentas Andris Bėrzinis ir Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius. Abu jie taip pat keliauja į Sočį stebėti olimpinių žaidynių.Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas