2018 / 01 / 16

Keisis Lietuvos olimpinio fondo valdymas

Lietuvos olimpinio fondo valdyba šalių susitarimu nutraukė sutartį su fondo direktoriumi Vitalijumi Vasiliausku.

Anot LTOK prezidentės D. Gudzinevičiūtės, artimiausiu metu fondo laukia ir daugiau permainų.

“Esame dėkingi buvusiam direktoriui už indėlį į šalies olimpinį judėjimą. Ateityje fondo laukia ir daugiau permainų, susijusių su naujais iššūkiais, kuriuos pristatysime netrukus”, - sako ji.

Vitalijus Vasiliauskas Lietuvos olimpiniam fondui vadovavo nuo 2013 metų, fonde dirba 5 žmonės.

“Esu dėkingas už laiką, praleistą kartu su olimpine šeima. Tai buvo vieni įdomiausių mano profesinių metų. Linkiu kuo geriausios kloties fondui ateityje ir naujų iššūkių”, - sako jis.

LTOK vykdomojo komiteto sprendimu įsteigta ne pelno organizacija (labdaros ir paramos fondas) savo veikla remia olimpinį judėjimą Lietuvoje bei Lietuvos tautinio olimpinio komiteto programas.

Fondui vadovauja ir jo veiklą kontroliuoja LTOK vykdomasis komitetas. Fondo veiklą organizuoja LTOK vykdomojo komiteto sprendimu patvirtinta šio fondo valdyba, o vykdo fondo darbuotojai.

Fondas remia sportininkų, trenerių, kitų sporto specialistų bei Olimpinių žaidynių veteranų gydymą ir reabilitaciją, teikia jiems kitą socialinę paramą, remia olimpinių sporto šakų federacijų programas ir svarbiausius sporto renginius, Lietuvos sportininkų pasirengimą ir dalyvavimą Olimpinėse žaidynėse, vykdo kitą su olimpinio judėjimo rėmimu bei stiprinimu susijusią veiklą, o taip pat valdo prekės ženklą “LTeam”.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas