2017 / 10 / 24

Jappeloup: jautri žirgo ir žokėjo istorija

Sporto kino festivalyje - jautri istorija apie žokėjo ir žirgo draugystę, patyrusią ir pakilimų, ir nuosmukių. Prancūzų filmas „Jappelloup" yra paremtas tikrais faktais.

Dėl per smulkaus sudėjimo iš žirgo Žapulu nebuvo tikimasi aukštų pasiekimų, tad profesionalus žokėjas Pjeras Diuranas prarado viltį tapti čempionu.

1984 m. Los Andžele vykusiose olimpinėse žaidynėse Žapulu atsistojo piestu ir numetė Pjerą, pažemindamas visų žiūrovų akivaizdoje. Tuo viskas galėjo ir pasibaigti, tačiau begalinis žokėjo tėvų palaikymas ir jo paties užsispyrimas padėjo duetui prasimušti į 1988 m. Seulo olimpines žaidynes.

Kaip jiems ten sekėsi? Sužinosite jau spalio 28 dieną, 14:00 val. Kaune „Romuvoje“ ir spalio 29 dieną 15:00 val. Vilniuje, kino teatre „Pasaka“.

Scenarijų šiam filmui parašė ir pagrindinį vaidmenį sukūrė vienas garsiausių prancūzų aktorių Guillaume Canet („The Beach“ su L. Di Caprio, „Love Me If You Dare“, kt.).

Režisierius: Cristian Duguay

Filmo trukmė: 104 min.

Filmo partneris -  Prancūzų Institutas. 

OFICIALUS FILMO ANONSAS ČIA

Partneriu logai11

 Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas