2017 / 12 / 22

Įteikti "LTeam apdovanojimai"

Penktadienį, gruodžio 22 dieną Vilniuje vykę 2017 metų „LTeam apdovanojimai“ buvo itin dosnūs geriausiems šalies lengvaatlečiams bei irkluotojams.

Individualių sporto šakų nominacijose karaliavo Andrius Gudžius ir Airinė Palšytė, o geriausių komandų titulus susišlavė irkluotojai.

Disko metikas, šių metų pasaulio čempionas ir „Deimantinės lygos“ nugalėtojas Andrius Gudžius ant scenos lipo du kartus – jam įteiktos „Metų sportininko“ ir „Metų pergalės“ statulėlės. Nuo jo neatsiliko šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė, Europos uždarų patalpų čempionato nugalėtoja ir Lietuvos rekordininkė, įveikusi Lietuvoje neregėtą 201 cm aukštį. Airinei įteikti „Metų sportininkės“ ir „Metų proveržio“ apdovanojimai.

VEE 2127

„Labai smagu, kai įvertina žmonės, sporto specialistai. Atsiprašau kitų nominantų, kad taip gavosi“, - šmaikštavo puikiai nusiteikęs Andrius Gudžius, kurio trenerio darbas taip pat buvo įvertintas - Vaclovas Kidykas išrinktas „Metų treneriu“.

VEE 75

Iki paskutinės minutės atkakliai su Andriumi Gudžiumi kovoję, bet visgi nusileidę „Metų pergalės“ nominacijoje, vyrų porinės keturvietės irkluotojai neliko nuskriausti – jiems atiteko „Metų vyrų komandos“ titulas. Įspūdingiausio savo karjeroje sezono metu Aurimas Adomavičius, Rolandas Maščinskas, Martynas Džiaugys ir Dovydas Nemeravičius tapo pasaulio čempionais. Ne mažiau įspūdingas faktas, jog absoliučiai visose sezono varžybose jie finišavo pirmi.

VEE 2375

Sporto bendruomenė įvertino ir porinės moterų dvivietės pastangas. Naujai sulipdyta komanda – Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė,  vos kelis mėnesius pasitreniravusi kartu, pasaulio čempionate užėmė 4 vietą ir iškovojo „Metų moterų komandos“ titulą.

„Šio sezono pradžia buvo sudėtinga ir miglota, tačiau vėliau likimas suvedė su nauja porininke. Labai džiaugiuosi, kad buvo žmonių, kurie mumis tikėjo. Ypač tikėjo mūsų treneris Mykolas Masilionis“, - kalbėjo Milda Valčiukaitė. O jos partnerė Ieva Adomavičiūtė dėkojo, kad tituluota olimpinė prizininkė nepasididžiavo su ja sėsti į vieną valtį.

VEE 76

2017 m. „LTeam apdovanojimų“ laureatai:

 1. Metų sportininkas – disko metikas Andrius Gudžius (taip pat nominuoti Justinas Kinderis, Henrikas Žustautas).
 2. Metų sportininkė – šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė (nominuotos Simona Krupeckaitė, Rūta Meilutytė)
 3. Metų vyrų komanda – irkluotojai Aurimas Adomavičius, Rolandas Maščinskas, Martynas Džiaugys ir Dovydas Nemeravičius (nominuoti Saulius Ritter ir Mindaugas Griškonis, Andrejus Olijnikas ir Ričardas Nekriošius).
 4. Metų moterų komanda – irkluotojos Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė (nominuotos Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė, Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė)
 5. Metų treneris – Andriaus Gudžiaus treneris Vaclovas Kidykas (nominuoti Mykolas Masilionis, Kazimieras Rėksnys)
 6. Metų trenerė – Airinės Palšytės trenerė Tatjana Krasauskienė (nominuotos Nijolė Savickytė, Ina Paipalienė)
 7. Metų proveržis - šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė (nominuoti Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas, Mindaugas Maldonis, Simonas Maldonis ir Andrius Šidlauskas)
 8. Metų pergalė - disko metikas Andrius Gudžius (nominuoti Aurimas Adomavičius, Rolandas Maščinskas, Martynas Džiugys ir Dovydas Nemeravičius, Lietuvos studentų krepšinio rinktinė) 
 9. Mėgstamiausias sportininkas – Mindaugas Kuzminskas
 10. Už pagalbą sportininkams - Allenas Gulka (kerlingo puoselėtojas iš Šveicarijos)
 11. Už viso gyvenimo nuopelnus – Vladas Garastas
 12. Už paramą Lietuvos sportui – UAB „Olifėja“. 

Jau antrus metus renginio vedėjos vaidmuo patikėtas tituluotai sportininkei. Pernai šioje rolėje debiutavo irkluotoja Milda Valčiukaitė, o šiemet vedėjos pareigos atiteko paplūdimio tinklininkei Monikai Povilaitytei. Monikai padėjo patyręs scenos vilkas Justinas Jankevičius.

„Pernai, džiaugdamiesi sulaukę rekordinio – 50 tūkst. balsavusiųjų skaičiaus, net nesvajojome, kad šiemet jis viršys net 108 tūkstančius. Akivaizdu, kad “LTeam” apdovanojimai“ svarbūs visai Lietuvai, kad žmonės aktyviai ne tik balsuoja, bet ir diskutuoja, teikia įvairius pasiūlymus. Jaučiamės pakylėti, galėdami pagerbti geriausius šalies sportininkus ir trenerius, suburti visa sporto bendruomenę kartu prieš gražiausias metų šventes“, - sakė LTOK Prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Metų sportininkų rinkimus LTOK rengia jau 23 metus, prieš tai populiariausius sportininkus rinkdavo laikraštis „Sportas“. Rinkimų laureatais yra tapę tokios išskirtinės asmenybės kaip Algirdas Šocikas, Modestas Paulauskas, Danas Pozniakas, Gintautas Umaras, Arvydas Sabonis, Šarūnas Marčiulionis.

Pernai geriausiais metų sportininkais buvo pripažinti sunkiaatletis Aurimas Didžbalis ir dviratininkė Simona Krupeckaitė. Užpernai - dviratininkas Ramūnas Navardauskas ir penkiakovininkė Laura Asadauskaitė – Zadneprovskienė.

„LTeam apdovanojimų“ nugalėtojus renka Lietuvos tautinio komiteto (25 proc.), Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (25 proc.) , Lietuvos sporto federacijų sąjungos (12,5 proc.) bei Lietuvos trenerių asociacijos (12,5 proc.) deleguoti asmenys ir įgalioti atstovai. Tradiciškai 25 procentai sprendžiamojo balso palikti visuomenei, balsuojančiai už savo favoritus lrytas.lt portale.       

VEE 1974
VEE 2035
VEE 2097
VEE 2294
VEE 2203
VEE 2164
VEE 2369
VEE 2398
VEE 2127
VEE 2440
VEE 2520
VEE 2566
VEE 2660
VEE 2486
VEE 2816
VEE 2247
VEE 2772
VEE 2853
VEE 2410
VEE 2490
VEE 2734
VEE 2765
VEE 2626
VEE 2829
VEE 2859
VEE 2375
VEE 2325
VEE 2799
VEE 2465
VEE 2698
VEE 2555


Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas