2019 / 05 / 03

Įteikti administravimo kursų treneriams diplomai

Kaune įteikti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) Olimpinio solidarumo programos organizuojamų administravimo kursų treneriams diplomai. Juos atsiėmė 21 kursų dalyvis, 16 sporto šakų atstovai.

Administravimo kursai vyko tris dienas, juose treneriai sėmėsi komunikacijos ir lyderystės, vadovavimo, motyvavimo, sporto mokslo ir medicinos, sporto psichologijos, konfliktų valdymo ir jų prevencijos žinių.

Foto galeriją iš diplomų įteikimo rasite paspaudę ČIA.

TOK prezidento Thomo Bacho, LTOK prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės bei mokymų vadovės, LTOK projektų vadovės Agnės Vanagienės pasirašytus diplomus atsiėmė:

Eglė Zablockytė (dviračių trenerė, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija)      

Rasa Paukšto  (šaudymo trenerė, VŠĮ SK „Tempas“)

Ieva Mikulionytė-Kublickienė (dziudo trenerė, VŠĮ „Ateities čempionai“)

Ričardas Tėvelis (orientavimosi sporto treneris, orientavimosi klubas „O! Klaipėda“)      

Dominykas Spudvilas (plaukimo treneris, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Lietuvos plaukimo federacija)

Gintarė Aramavičienė (regbio trenerė, Marijampolės žaidimų sporto mokykla)                         

Gražina Goštautaitė (lengvosios atletikos trenerė, Jonavos kūno kultūros ir sporto centras)

Indrė Paulaitienė (dailiojo čiuožimo trenerė, Kauno žiemos SM „Baltų ainiai“)                         

Inga Timinskienė (šaudymo iš lanko trenerė, „Žaliasis lankas“)                 

Laimutė Stanienė (lengvosios atletikos trenerė, Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centras ir Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)

Loreta Berūkštienė (krepšinio trenerė, Vilniaus universitetas)                    

Tadas Stankevičius (krepšinio treneris, China Basketball College)              

Mindaugas Janulis (sunkiosios atletikos treneris, Vilniaus miesto sporto centras)          

Tomas Plauška (irklavimo treneris, Klaipėdos irklavimo centras)                

Raimonda Strelkauskaitė (tinklinio trenerė, sporto klubas „Aušrinė“-Jonavos KKSC)

Rita Simonavičienė (meninės gimnastikos trenerė, Kauno sporto mokykla Startas)

Ruslanas Prokopenko (lengvosios atletikos treneris, Joniškio sporto centras)                         

Tomas Pakštys (plaukimo treneris, Kėdainių sporto centras)                      

Vytautas Vaičikonis (baidarių ir kanojų irklavimo treneris, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija)    

Vaida Puidaitė (laisvųjų ir moterų imtynių trenerė, Vilkaviškio rajono sporto mokykla, Marijampolės sporto centras „Sūduva“)               

Zigmantas Šarka (žirginio sporto treneris, Zigmanto Šarkos žirginio sporto klubas)

Projektą finansuoja Olimpinio solidarumo programa ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.



Partneriai

tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas