2018 / 08 / 29

Įpusėjo penkių dalių sporto vadybos mokymai

Vilniuje įvyko trečiasis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuojamų intensyvių sporto vadybos kursų pažengusiems etapas. Dviejų dienų mokymuose dalyvavo 22 sporto organizacijų atstovai. Šįkart sporto vadybininkai bei administratoriai gilinosi į finansų valdymo bei sporto rinkodaros sritis.  

Finansų valdymo ir planavimo paskaitą vedė Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos prezidentas, „Grant Thorton Baltic Lietuva“ direktorius Genadijus Makuševas, o marketingo ypatumus sporto organizacijoms atskleidė rinkodaros specialistas, profesionalus lektorius Rytis Sabas.

Iš viso sporto vadybos kursus sudaro 5 mokymai. Likusių dviejų mokymų metu dalyviai gilinsis į renginių organizavimo ypatybes, patirties ir žinių semsis „LTeam konferencijoje“.

Unikalių mokymų dalyviai baigę kursus bus išsamiai susipažinę su 6 temomis – vadovavimas ir lyderystė, strateginis planavimas, žmogiškųjų išteklių valdymas, finansų valdymas, marketingas ir renginių organizavimas. Teorinių ir praktinių mokymų metu dalyviai ne tik klausosi pranešėjų, bet ir atlieka specialius namų darbus, kuriuose analizuoja bei gautų žinių pagalba tobulina savo atstovaujamų sporto organizacijų veiklą.

Sporto vadybos kursų pažengusiems tikslas yra gerinti kursų dalyvių kompetencijas ir vadybos įgūdžius, sukurti sąlygas dalyvių organizacijos veiklos gerinimui bei sukurti dalyvių tarpusavio mokymosi, bendravimo ir bendradarbiavimo tinklą.

Mokymus finansuoja Tarptautinio olimpinio komiteto Olimpinio solidarumo programa ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Copy 40330184 2004902996467406 7644999704790433792 n3Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas