2015 / 05 / 26

"Impuls geros sveikatos klubas“ pasitinka vasarą

Jau šį ketvirtadienį, gegužės 28 dieną, sveikatingumo klubų tinklas „Impuls“ pradės trečiąjį nemokamų mankštų po atviru dangumi sezoną. Šiemet jau tradicija tapusios sveikatingumo iniciatyvos organizatoriai artėjantį vasaros sezoną žada pasitikti triukšmingai. Prie atidarymo šventės prisijungs ir žinomi šalies sportininkai – olimpiečiai penkiakovininkas Justinas Kinderis, maratono bėgikė Diana Lobačevskė, biatlonininkas Tomas Kaukėnas ir ėjikė Brigita Virbalytė-Dimšienė bei jojikė Raimonda Palionytė, kurie drauge su profesionaliais „Impuls“ treneriais pakvies į nuotaikingą mankštą pievoje prie Vilniaus Baltojo tilto.

Susirinkusiųjų lauks lotynų ir pop muzikos ritmais skambanti mankšta, kurios metu aktyvūs vilniečiai turės galimybę išbandyti ne vieną treniruočių rūšį – nuo Lotynų Amerikos šokiais alsuojančios zumbos iki kovos menų judesiais papildytos „Body Combat“ treniruotės. Sporto aistruoliai turės galimybę susitikti su šalies olimpinio sporto atstovais ir išgirsti naudingų patarimų, kaip sveikai ir aktyviai praleisti laisvalaikį.

„Sveikas ir aktyvus laisvalaikis užima vis svarbesnę vietą lietuvių gyvenime, o reguliariai ir aktyviai sportuojančiųjų gretos kasmet auga. Žinome, kad šiltomis vasaros dienomis norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, todėl jau trečius metus iš eilės tęsiame didžiulės sėkmės sulaukusią sveikatingumo iniciatyvą ir pradedame naują nemokamų mankštų po atviru dangumi sezoną.  Šią vasarą ir vėl drauge mankštintis kviesime ne tik vilniečius, bet ir kitų didžiųjų miestų gyventojus“, – sakė sveikatingumo klubų tinklo „Impuls“ vadovas Vidmantas Šiugždinis.

Šiemet „Impuls“ geros sveikatos klubas“ treniruočių lauke sezoną tęs ir Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje bei Šiauliuose. Nuotaikingos mankštos aktyvių miestiečių lauks kiekvieną ketvirtadienį iki liepos 30 dienos pievoje prie Baltojo tilto – Vilniuje, Nemuno saloje – Kaune, Senvagėje – Panevėžyje ir Talkšos ežero pakrantėje – Šiauliuose. Klaipėdiečius sveikatingumo klubas „Impuls“ kvies į bėgimo treniruotes, kurios kiekvieną ketvirtadienį startuos prie Klaipėdos Vasaros Estrados.

Visuose miestuose pirmoji šio sezono „Impuls geros sveikatos klubo“ mankšta įvyks jau šį ketvirtadienį, gegužės 28 dieną,  18:30 val. Daugiau informacijos apie treniruotes kiekviename mieste www.impuls.lt. 

IMG 1468Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas