2014 / 01 / 30

Į žiemos pramogas - už pusę kainos

Šį savaitgalį Ignalinoje įsikūrusiame didžiausiame Lietuvos žiemos sporto centre liepsnos olimpinė ugnis, vyks pirmasis „LTeam“ žiemos olimpinis festivalis. Tikimasi, kad į renginį atvykti paskatins ne tik itin plati ir įvairaus amžiaus grupėms pritaikyta programa, bet ir specialios nuolaidos traukinių bilietams.

Šventę kartu su partneriais organizuojantis Lietuvos tautinis olimpinis komitetas kviečia gyventojus vasario 1-2 d. atvykti į renginį, pasinaudojant specialiai festivalio proga „Lietuvos geležinkelių“ taikoma 50 proc. nuolaida traukinio bilietams. Kuponą nuolaidai galima atsispausdinti iš internetinio puslapio www.lteam.lt.

Taip pat festivalio metu tarp Ignalinos miesto centro ir renginio vietos dalyvius nemokamai veš specialūs autobusai, o renginio tvarką užtikrins sustiprintos policijos pajėgos. Festivalyje bus galima išbandyti dešimtis skirtingų žiemos sporto šakų, o pradedantiesiems padės profesionalūs instruktoriai.

Be žiemos sporto šakų, dalyvių laukia dar daug kitų pramogų – sniego senio statymo rungtis patiems mažiausiems, filmo apie Sarajevo olimpinį čempioną biatlonininką Algimantą Šalną premjera, ekstremalių profesionalų pasirodymų naktinėse trasose. Su viso renginio programa galite susipažinti internetiniame puslapyje www.lteam.lt.Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas