2016 / 12 / 01

Į Turkiją – sniego

L.Vaisetaitė ir festivalio talismanas Canas

Lietuviams dažniausiai Turkija asocijuojasi su saulėtais kurortais ir šilta jūra. Bet jaunieji žiemos sporto šakų mėgėjai į tą šalį vyks ieškoti sniego ir ledo. 2017 m. vasario 11–18 d. Erzurumo mieste, Turkijoje, vyks Europos jaunimo žiemos olimpinis (EJŽOF) festivalis.

13-tame festivalyje savo jėgas išmėgins 13 Lietuvos sportininkų. Jie dalyvaus Lietuvai jau tradicinėmis tapusiose rungtyse – po keturis atstovus (2 merginos, 2 vaikinai) turėsime biatlono ir slidinėjimo varžybose, tris (2 vaikinai ir 1 mergina) kalnų slidininkus, vieną merginą dailiojo čiuožimo varžybose bei greitojo čiuožimo atstovą. Misijos vadovė – Vida Vencienė.

Erzurumas2 

Neseniai Erzurume vyko festivaliui besirengiančių Europos šalių misijos vadovų pasitarimas. Lietuvai jame atstovavo LTOK programų vadovė Lina Vaisetaitė. Ji papasakojo, kaip turkai rengiasi festivaliui. Erzurumas tąkart jau atrodė žiemiškai ir nors sniego sluoksnis dar nebuvo labai storas, kad jo truks per žaidynes, turkai tikrai nesibaimina. Šeimininkai aprodė sporto bazes, supažindino su gyvenimo, maitinimosi sąlygomis. Daug buvo kalbama apie saugumą.

Sporto bazės išdėstytos pakankamai kompaktiškai. „Miestas man pasirodė tvarkingas, nedidelis. Eismas nebuvo intensyvus. Viskas labai arti – viskas miesto ribose, išskyrus biatloną ir slidinėjimą. Iki slidinėjimo ir biatlono trasų sportininkams reikės važiuoti apie 45 minutes, o kalnų slidinėjimo trasos  visai šalia – gal apie 20 minučių kelio“,- pasakojo L.Vaisetaitė. Sportininkai gyvens Atatiurko universiteto bendrabučiuose, kurių yra keturi blokai. Kambariuose jie įsikurs po keturis. Čia pat vietoje veiks erdvi dviejų aukštų valgykla. Pasak organizatorių, vienu metu joje gali valgyti 700 žmonių. Maisto racioną turkai sportininkams žada įvairų. Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas