2016 / 08 / 01

Į Rio atvyko keturių sporto šakų atstovai

D.Barkauskas, J.Ruddas, R.Meilutytė, G.Titenis, Ž.Ovsiukas.

Ankstų pirmadienio rytą į Rio de Žaneirą atvyko tenisininkas Ričardas Berankis, gimnastas Robertas Tvorogalas, plaukikai Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis, dviratininkai Ramūnas Navardauskas ir Ignatas Konovalovas.

R.Berankis ir R.Tvorogalas ir gimnasto treneris Jevgenijus Izmodenovas kaimelyje įsikūrė pirmieji. Paklausti, ar kelionėje nepavargo, abu sutartinai purtė galvas ir šypsojosi.

„Šiek tiek pamiegosiu, sulaukęs trenerio pasitreniruosiu, o prieš miegą – gerai užkąsiu“, – pirmos dienos planais Rio de Žaneire dalijosi tenisininkas. Trumpai apžiūrėjęs kaimelį Ričardas nuėjo ilsėtis. Paklaustas, ar žino apie gydytojų rekomendacijas atvykus nemiegoti ir stengtis pragyventi dieną Brazilijos laiku, daug keliaujantis tenisininkas šyptelėjo „Man nieko, aš pripratęs“.

07 31 Rio 1 of 2
R.Berankis, J.Izmodenovas, R.Tvorogalas

Su gera nuotaika į kaimelį atvyko Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis su treneriais Žilvinu Ovsiuku ir Jonu Ruddu. Su plaukikais iš Tenerifės atskirdo ir olimpinės rinktinės vyr. gydytojas Dalius Barkauskas. Nors kelionė truko apie 10 valandų plaukikai atvyko puikiai nusiteikę.

„Skrydis buvo labai geras, lėktuve gavome geras vietas, todėl nepavargome“, – pasakojo R.Meilutytė. Jai pritarė ir kartu atvykęs G.Titenis: „Skridome patogiai, todėl lėktuve užmigau, ir atsibudau kai atskridome“.

Įsikūrę kambariuose plaukikai nuskubėjo į valgyklą. Su treneriais sutarė po pietų treniruotis baseine.

Tik atvykę iš Valensijos treniruotis nutarė ir dviratininkai. Kaimelyje įsikūrę Ignatas Konovalovas ir Ramūnas Navardauskas pasistiprino valgykloje ir kiek pailsėję sės ant dviračių. Su dviratininkais atvyko treneris Artūras Kasputis ir kineziterapeutas Alainas Lapendry.

07 31 Rio 1 of 3

„Reikia po kelionės prasijudinti“, – sakė I.Konovalovas, kurio šiandien laukia ir susitikimas su olimpinės rinktinės gydytojais. – „Maždaug prieš savaitę griuvau, todėl petys nedraugauja su raktikauliu. Dabar jaučiuosi geriau, tikiuosi viskas bus gerai“, – optimizmo nestokojo sportininkas.

Vakare, 18:40 Rio de Žaneiro laiku (00:40 Lietuvos laiku) į Rio de Žaneirą atvyks krepšinio rinktinė.

 Partneriai

4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas