2015 / 08 / 21

Į „Baltijos kelią“ išlydėjo bėgikus

Penktadienio rytą LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė kartu su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi, Kūno kultūros ir sporto departamento direktoriumi Edžiu Urabanavičiumi ir Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos garbės prezidentu Romu Bernotu išlydėjo bėgikus į tradicinį maratoną „Baltijos kelias“.

XXIV-ojo „Baltijos keliui“ skirto tarptautinio estafetinio bėgimo startas buvo duotas Arkikatedros aikštėje. Bėgikai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos kiekvieną dieną įveiks po 30 km ir finišuos prie Estijos parlamento.

LTOK prezidentė pasidžiaugė, kad ši iniciatyva primena mums labai svarbų istorinį įvykį ir maratono dalyviams linkėjo lengvo bėgimo. Organizatoriai D.Gudzinevičiūtei įteikė maratono medalį.

Prieš startą bėgikus palaimino kunigas Ričardas Doveika. Atsisveikinę su artimaisiais ir „Baltijos kelio“ dalyviai pradėjo maratoną.

maratonas baltijos kelias 1 of 9
maratonas baltijos kelias 2 of 9
maratonas baltijos kelias 6 of 9
maratonas baltijos kelias 3 of 9
maratonas baltijos kelias 4 of 9
maratonas baltijos kelias 7 of 9
maratonas baltijos kelias 8 of 9
maratonas baltijos kelias 5 of 9


Partneriai

Egles Sanatorija 4f logo czarne na bialym tv3 logo cmyk TV6 LOGO 2013 tv3 lt ERGO logo 22 TOY logo colour 2000px v02 Vakaru laivu gamykla CMYK OLIFEJA logo main colour PNG

Rėmėjai

Affidea logos RGB 5 web glimstedt l r impuls

© 2013 LTOK. Visos teisės saugomos.

IDEA – interneto svetainių kūrimas